EVGENIY :08:33
Доброго ранку, всім гарного дня
Тетяна :08:41
Як змінити картку для сплати сайту?
EVGENIY :08:44
Тетяна, зверху кнопка на сайті "зв'язатися з нами" напишіть по зручному для вас каналу зворотнього зв'язку
Тетяна :09:05
EVGENIY, дякую
Ірина :09:13
Добрий ранок, колеги підскажіть, хто зіштовхувався з облаштуванням місць для осіб з інвалідністю. Центр зайнятості проводить відшкодування на рахунок який вказаний в заяві. Необхідно вказувати рахунок з якого здійснювалась закупівля, а потім як вони переведуть кошти зробити відновлення касових видатків, чи як?
Наталія :09:46
Доброго ранку, скажіть будь ласка, при розрахунку бюджетної пропозиції на 2027 рік, який тарифний оклад першого розряду брати на 2028-2029 рр.?
EVGENIY :09:51
Наталія, 1 2027 – 3 819 1 2028 – 4 151 1 2029 – 4 446
EVGENIY :10:01
Наталія,
Наталія :10:09
EVGENIY, дякую;)
Олена :10:24
cдо працює?
+++ :10:35
у нас працює
Наталія :11:05
EVGENIY, скажіть будь ласка а мін.зарплата на 2027-9546, 2028-10377, 2029-11114?
EVGENIY :11:24
Наталія, це прогноз для планування бюджету
Оксана :11:35
В кого працює СДО?
Юлія :11:35
Допоможіііть будь ласка. Чи має право вчитель згідно п.91 інструкції 102 (Інші працівники закладів освіти можуть вести викладацькуроботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі освіти, але всередньому не більше 2 годин (12 годин на тиждень) отримати матеріальну допомогу на оздоровлення?
Наталія :11:42
EVGENIY, так прогноз
EVGENIY :11:50
Наталія,
керр :13:05
Юлія, виплату передбачено педагогічним і науково-педагогічним працівникам, а у п.91 мова про інших осіб, які залучені до освітнього процесу... їм на загальних підставах єтс зо основною посадою...
Дар'я :13:27
Доброго дня! в кого є фахівці з супроводу ветеранів? як ви виплачуєте матеріальну допомогу на оздоровлення? ставите менше премії чи може просили вже додаткові кошти?
Альона :13:30
Добрий день! Основна посада бібліотекар, має педагогічне навантаження як бути у цьому випадку з відпусткою?
Віта :13:33
Дар'я, керівник ставить менше премії. Ще мат.допомогу не платили, але за рахунок економії коштів виплатимо, коли фахівець візьме відпустку. При плануванні субвенції не врахували і індексації. В нарадах наголошують, що менше 200% премії не можна платити, але де ж тоді взяти кошти на це. Тому керівником прийнято рішення давати менший відсоток премії.
Віта :13:34
Дар'я, а взагалі, мат. допомога соц.працівникам прлатиться в межах фонду економії коштів і є необов'язковою, от наприклад соц.центру не буде в цьому році мат.допомоги на оздоровле., бо в них незабезпеченість поки що.
керр :13:37
Альона, а що має бути, давайте скільки належить бібліотекару 24 і можливо у КД є ще додаткова...
Альона :14:14
керр:і як викладачу також 24 і плюс додаткова?
Дар'я :14:21
Віта, у нас поки фахівець не йде у відпустку. Хочу просто дізнатись чи просив хтось додаткові кошти. І взагалі я думала що це обов'язково до відпустки матеріальна допомога
керр :14:33
Альона, на якій підставі, вона ж не займає посаду вчителя (викладача)...
Юлія :14:48
керр, щиро дякую за допомогу
Віта :14:51
Дар'я, якщо посада фахівця у штатному розписі соц.установи, то ні. Бо є ще в медиків такі ж фахівці введені.
Віта :14:53
Дар'я, але ще читайте свої установчі документи, можливо у вашому статуті чи положенні це і обов'язкова виплата.
* :16:03
заміна дверної ручки вартістю 1500 гривень. Через який рахунок 1513 чи 1812 провести?
EVGENIY :16:04
*, 1513
* :16:05
Дякую
Ольга :16:17
керр, а як тоді? як вчитель за тарифікацією?
Олена :16:32
Добрий день всім! Підскажіть будь ласка, як правильно реєструвати юридичні і фінансові зобов'язання по КЕКВ 2250 по авансу на відрядження (тобто до відрядження)? Ось думаю, в попередню оплату ставити суму авансу? Ніде не можу знайти( Бо авансового звіту немає, тобто нарахувань немає, отже дебіторка...
керр :16:35
Ольга, Ви про що ?
Ольга :16:44
про відпустку бібліотекаря і вчителя
керр :16:52
Ольга, якщо працює бібліотекарем, і ще й на посаді вчителя, то звісно що буде за кожним трудовим договором , адже право на відпустки мають особи, які працюють за трудовим договором...
Ольга :16:57
керр, в випадку який описувався не працює на посаді вчителя, а вчитель це педагогічне навантадення. На це пед.навантадення робиться тарифікація. як бути з оплатою пед навантаження під час відпустки за основним місцем роботи?
керр :17:12
Ольга, буде такий самий стан як і у іншого адмін персоналу що здійснює викладацьку роботу... невідпрацьований час - відпустка
Архів чату за 15.06.2026 Пн (39)
Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”
Перейти
- Бухгалтерський облік
- ↳ Новини
- ↳ Медичні установи із КУ в КНП
- ↳ Облік основних засобів, ІНМА, нематеріальних активів та капінвестицій
- ↳ Облік запасів
- ↳ Інші питання обліку активів (ТМЦ)
- ↳ Бухгалтерська служба
- ↳ Перевірки та відповідальність
- ↳ Надання платних послуг
- ↳ Кореспонденція субрахунків
- ↳ Інвентаризація
- ↳ Позабалансовi рахунки
- ↳ Документи, бланки, форми
- ↳ Різне
- Оплата праці та кадрова справа
- ↳ Виплати працівникам
- ↳ Індексація і компенсація заробітної плати
- ↳ Лікарняні та декретні
- ↳ Відпускні
- ↳ Середня зарплата
- ↳ ЄСВ, ПДФО, ВЗ
- ↳ Військовий збір
- ↳ Податкова соціальна пільга (ПСП)
- ↳ Стипендії, соціальні виплати та пільги
- ↳ Трудові відносини
- ↳ Звітність
- ↳ Інші питання оплати праці
- ↳ Відрядження
- Казначейське обслуговування
- ↳ Застосування КЕКВ
- ↳ Закупівлі за рахунок бюджетних коштів
- ↳ Складання та виконання кошторису
- ↳ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВИЙ МЕТОД СКЛАДАННЯ БЮДЖЕТУ
- ↳ Різне
- Звітність
- ↳ Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data
- ↳ Звітність до казначейства
- ↳ Звітність до фіскальної служби
- ↳ Статистична звітність
- ↳ Звітність до Пенсійного фонду
- Автоматизацiя облiку бюджетних установ
- ↳ FIT-Бюджет
- ↳ Звітність в Excel яка викладена на сайті
- ↳ Наш помічник - Excel
- ↳ Програма Payments (фіндокументи)
- ↳ СДО "Клієнт Казначейства - Казначейство" та "Є-звітність"
- ↳ Безкоштовні програми
- ↳ Платні програми
- ↳ Різне
- Законодавство
- ↳ Виборче законодавство
- ↳ Земельне законодавство у бюджетній сфері
- ↳ Антикорупційне законодавство
- ↳ Люстрація влади
- Галузеві напрямки
- ↳ Освіта
- ↳ Соціальна політика (УПСЗН)
- ↳ Медицина
- ↳ МВС та армія
- ↳ Державна служба
- ↳ Інші
- Різне
- ↳ Архів чату buhgalter.com.ua
- ↳ Дiловодство
- ↳ Новое в законодательстве
- ↳ Ваші пропозиції та побажання, щоб ви ще хотіли бачити на сайті?!?
- ↳ Курилка
- ↳ Свіжі плітки
- ФОРУМ (АРХІВ)
- ↳ Діяльність органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб
- ↳ Місцеве самоврядування
- ↳ Регламент районної ради
- ↳ Проходження служби в органах місцевого самоврядування
- ↳ Прийняття рішень органами місцевого самоврядування
- ↳ Вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування
- ↳ Реформа місцевого самоврядування
- ↳ Правовий супровід реформи (децентралізація)
- ↳ Правові питання реорганізації ОМС ОТГ
- ↳ Інвентаризація
- ↳ Питання передачі майна
- ↳ Кадрові питання
- ↳ Питання передачі документації
- ↳ Бюджетний процес у ОМС ОТГ
- ↳ Статути та інші публічні документи ОТГ
- ↳ Реалізація ОМС ОТГ нових повноважень: реєстрація, держархбудконтроль тощо
- ↳ Земельні відносини у зв'язку зі створенням громади
- ↳ Питання діяльності комунальних підприємств та установ, що належать ОТГ
- ↳ Сторінки видань
- ↳ Бюджетна бухгалтерія
- ↳ Оплата праці
- ↳ Місцеве самоврядування
- ↳ Держслужбовець
- ↳ Правила форума
- ↳ Как пользоваться форумом
- ↳ Как создавать темы
- ↳ Куда заливать файлы и скриншоты
- ↳ Архів тем
- ↳ Всі бланки з єдиного внеску на соціальне страхування
- ↳ Увійти на форум стало ще легше!!!
- ↳ Всі бланки податкової звітності
- ↳ Бланки кошторису
- ↳ Робота з інформацією у бюджетних установах
- ↳ Загальні питання
- ↳ Акції та пропозиції
- ↳ Безкоштовні вебінари та література
- ↳ Ваші коментарії та побажання по бюджетним виданням