Архів чату за 15.06.2026 Пн (39)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Відповісти
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10987
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 1421 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

EVGENIY :08:33
Доброго ранку, всім гарного дня

Тетяна :08:41
Як змінити картку для сплати сайту?

EVGENIY :08:44
Тетяна, зверху кнопка на сайті "зв'язатися з нами" напишіть по зручному для вас каналу зворотнього зв'язку

Тетяна :09:05
EVGENIY, дякую

Ірина :09:13
Добрий ранок, колеги підскажіть, хто зіштовхувався з облаштуванням місць для осіб з інвалідністю. Центр зайнятості проводить відшкодування на рахунок який вказаний в заяві. Необхідно вказувати рахунок з якого здійснювалась закупівля, а потім як вони переведуть кошти зробити відновлення касових видатків, чи як?

Наталія :09:46
Доброго ранку, скажіть будь ласка, при розрахунку бюджетної пропозиції на 2027 рік, який тарифний оклад першого розряду брати на 2028-2029 рр.?

EVGENIY :09:51
Наталія, 1 2027 – 3 819 1 2028 – 4 151 1 2029 – 4 446

EVGENIY :10:01
Наталія, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/posad ... -rozryadi/

Наталія :10:09
EVGENIY, дякую;)

Олена :10:24
cдо працює?

+++ :10:35
у нас працює

Наталія :11:05
EVGENIY, скажіть будь ласка а мін.зарплата на 2027-9546, 2028-10377, 2029-11114?

EVGENIY :11:24
Наталія, це прогноз для планування бюджету

Оксана :11:35
В кого працює СДО?

Юлія :11:35
Допоможіііть будь ласка. Чи має право вчитель згідно п.91 інструкції 102 (Інші працівники закладів освіти можуть вести викладацькуроботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі освіти, але всередньому не більше 2 годин (12 годин на тиждень) отримати матеріальну допомогу на оздоровлення?

Наталія :11:42
EVGENIY, так прогноз

EVGENIY :11:50
Наталія, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/minim ... tna-plata/

керр :13:05
Юлія, виплату передбачено педагогічним і науково-педагогічним працівникам, а у п.91 мова про інших осіб, які залучені до освітнього процесу... їм на загальних підставах єтс зо основною посадою...

Дар'я :13:27
Доброго дня! в кого є фахівці з супроводу ветеранів? як ви виплачуєте матеріальну допомогу на оздоровлення? ставите менше премії чи може просили вже додаткові кошти?

Альона :13:30
Добрий день! Основна посада бібліотекар, має педагогічне навантаження як бути у цьому випадку з відпусткою?

Віта :13:33
Дар'я, керівник ставить менше премії. Ще мат.допомогу не платили, але за рахунок економії коштів виплатимо, коли фахівець візьме відпустку. При плануванні субвенції не врахували і індексації. В нарадах наголошують, що менше 200% премії не можна платити, але де ж тоді взяти кошти на це. Тому керівником прийнято рішення давати менший відсоток премії.

Віта :13:34
Дар'я, а взагалі, мат. допомога соц.працівникам прлатиться в межах фонду економії коштів і є необов'язковою, от наприклад соц.центру не буде в цьому році мат.допомоги на оздоровле., бо в них незабезпеченість поки що.

керр :13:37
Альона, а що має бути, давайте скільки належить бібліотекару 24 і можливо у КД є ще додаткова...

Альона :14:14
керр:і як викладачу також 24 і плюс додаткова?

Дар'я :14:21
Віта, у нас поки фахівець не йде у відпустку. Хочу просто дізнатись чи просив хтось додаткові кошти. І взагалі я думала що це обов'язково до відпустки матеріальна допомога

керр :14:33
Альона, на якій підставі, вона ж не займає посаду вчителя (викладача)...

Юлія :14:48
керр, щиро дякую за допомогу

Віта :14:51
Дар'я, якщо посада фахівця у штатному розписі соц.установи, то ні. Бо є ще в медиків такі ж фахівці введені.

Віта :14:53
Дар'я, але ще читайте свої установчі документи, можливо у вашому статуті чи положенні це і обов'язкова виплата.

* :16:03
заміна дверної ручки вартістю 1500 гривень. Через який рахунок 1513 чи 1812 провести?

EVGENIY :16:04
*, 1513

* :16:05
Дякую

Ольга :16:17
керр, а як тоді? як вчитель за тарифікацією?

Олена :16:32
Добрий день всім! Підскажіть будь ласка, як правильно реєструвати юридичні і фінансові зобов'язання по КЕКВ 2250 по авансу на відрядження (тобто до відрядження)? Ось думаю, в попередню оплату ставити суму авансу? Ніде не можу знайти( Бо авансового звіту немає, тобто нарахувань немає, отже дебіторка...

керр :16:35
Ольга, Ви про що ?

Ольга :16:44
про відпустку бібліотекаря і вчителя

керр :16:52
Ольга, якщо працює бібліотекарем, і ще й на посаді вчителя, то звісно що буде за кожним трудовим договором , адже право на відпустки мають особи, які працюють за трудовим договором...

Ольга :16:57
керр, в випадку який описувався не працює на посаді вчителя, а вчитель це педагогічне навантадення. На це пед.навантадення робиться тарифікація. як бути з оплатою пед навантаження під час відпустки за основним місцем роботи?

керр :17:12
Ольга, буде такий самий стан як і у іншого адмін персоналу що здійснює викладацьку роботу... невідпрацьований час - відпустка

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”