Архів чату за 21.08.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Енгрібьорд 08:09
Гарного усім ранку, легкого робочого дня та чудових прийдешніх вихідних

ОМС 08:24
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!

882 08:35
електронний кабінет платника працює в когось? вже тиждень не можу зайти

Інна 08:38
882, Доброго ранку, у нас працює електронний кабінет

777 08:41
882, у вас віндовс хр? У мене на сучаснішому працює на старому ні

ГАННА 08:53
882,тільки що заходила!

oksana 09:08
Доброго ранку всім!

** 09:19
У кого-то в СДО докуметы отправляются на казну?

EVGENIY 09:23
Доброго ранку :) Всім гарної п'ятниці )))

Яна 09:30
**: Я в 9.05 в СДО отправляла в казну

** 09:33
Яна, я тоже отправила, только в статусе Видправлено до сих пор висит

Яна 09:41
**: У мене в статусі відправлено

Таня 09:47
EVGENIY Поясніть як правильно рахувати МЗП для сумісників побачила у статті https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... ih-faktiv/ що дохід потрібно сумувати але перед цим була зовсім інша рекомендації -https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... ta-do-mzp/ Де правда???

EVGENIY 09:56
Таня, щось не бачу де ви побачили вимогу сумувати???

EVGENIY 09:56
Таня, в обох статтях по сумісникам написано одне й те саме слово в слово

EVGENIY 09:57
Якщо працівник — внутрішній сумісник, то порівняльні розрахунки з МЗП здійснюйте за кожною займаною ним посадою окремо!

EVGENIY 09:57
такий абзац в обох статтях є

ОМС 10:03
EVGENIY, як ви вважаєте, на якому рахунку обліковувати схеми удосконалення системи паркування автомобілів у центральній частині міста. Виглядають, як книга (типа прект) і коштують в районі 900 тис грн?

Таня 10:05
Вибачте це я базу нарахування ЄСВ спутала з дотягуванням до МЗП. Затупила...

EVGENIY 10:07
ОМС,

ОМС 10:08
EVGENIY, угу

ОМС 10:09
EVGENIY, а можна на 1018? мої попередники якісь схеми віднесли туди?

EVGENIY 10:11
ОМС, пишіть в редакцію бюджетної бухгалерії я теж почитаю відповідь

Яна 10:11
Підскажіть будь ласка чи нарах ви індексацію цього місяця в розмірі 68,11? Дякую!

EVGENIY 10:12
ОМС, bb @id.factor.ua пробіл прибрати

керр 10:13
Яна, коли ж у вас оклади змінювались

EVGENIY 10:13
Яна, якщо базовий місяць серпень або березень 2019 року то повинні нараховувати

EVGENIY 10:14
базовий місяць не у всіх однаковий

Марія 10:16
Доброго дня! Допоможіть нарахувати зарплату сторожу, який три зміни відпрацював за свого колегу і перевищив норму тривалості робочого часу за місяць.Відпрацьовано 184 год, а норма 160 год.Доплату до мінімуму рахуємоза 184 год?

Ірина 10:21
Марія, ну а який обліковий період? місяць, квартал, Рік?

Марія 10:25
Місяць

анн 10:25
Марія, який обліковий період у вас зазначено у кол.договорі? доплата проводиться з розрахунку норми 160 год, і разі необхідності також ви забоі"язані заплатити за пононормову роботу

EVGENIY 10:27
Марія, на форумі є тема viewtopic.php?t=425

Марія 10:29
У колдоговорі на жаль не прописали таке, а працівник написав заяву про згоду на довантаження

Ірина 10:36
EVGENIY, тема трохи застаріла і не розкриває суті

EVGENIY 10:38
Ірина, так нічого в плані законодавства з того часу не змінилось, по даній темі, але можна почитати як інші роблять

EVGENIY 10:39
Ірина, тему завди можна оживити написавши в нех свої питання :)))

Марія 10:40
Оплата за понадурочні години в подвійному розмірі, а як бути з доплатою до мінімуму?

EVGENIY 10:42
Марія, ЩО НЕ ВКЛЮЧАЄТЬСЯ ДО СУМИ ЗАРПЛАТИ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ДОПЛАТИ ДО РІВНЯ МЗППодробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... ta-do-mzp/

Марія 10:45
Дякую

dio87 10:58
Як знайти архів чату за вчора?

EVGENIY 11:03
dio87, viewforum.php?f=187

Віка 11:10
Чи можна оплатити проходження медогляду працівників за рахунок коштів спец.фонду. (На початок року це було не передбачено).

dio87 11:28
Дякую!

EVGENIY 11:33
Віка, спецфонди різні бувають в бюджетному кодексі прописано напрями використання власних надходжень

Ира 11:37
Підкажіть, У мене по садочку 2 сторожа на 0,5 ставки. Один заміняє іншого, доки тей у відпустці, тобто працює на ставку. Як правильно прописати в наказі, щоб йому оплатилося як ставка?

Оксана 11:45
Ира, наказ про суміщення посад. дозволити ПІБ працівника суміщення 0,5 посади... з 0,5 посади ... з такого-то числа по таке ПІБ прцівника що у відпустці згідно поданої заяви.

Оксана 11:47
після числа пропишіть "на період відпустки" і вкажіть ПІБ працівника що у відпустці

керр 11:55
Оксана, яке ж це суміщення посад? як сторож у свій час може виконувати обов'язки іншого

Оксана 11:56
Н.п. Наказ 5-К від 15.03.2020 Про суміщення посад ДОЗВОЛИТИ: Марині ЩЕРБАК суміщення 0,5 посади кухаря з 0,5 посади прибиральниці з 12 по 25 серпня 2020 року на період відпустки Марії ОСТАПЕНКО згідно поданої заяви. Підстава: заява Марини ЩЕРБАК від 25.07.2020

Оксана 11:58
керр, напишіть роз'яснення, що робити у такому випадку

керр 12:00
Оксана, фактично на період відпустки Остапенко укладено трудовий договір з Щербак за іншою посадою, що не відповідає визначенню "суміщення посад"

Оксана 12:02
керр, сумісництво підходить?

керр 12:04
щодо сторожів, то у них за посадою неповна тривалість робочого часу, яку на період відпустки можна змінити до 40 год на тиждень за однією посадою

888 12:14
підскажіть чи можна виплатити надбавку за виконнання обов’язків тимч. відс. прац. та за вакантю посадою у якому розмірі?

Наталя т-ц 12:40
на період відпустки сторожа ви можете дати вашому другому сторожу лиже доплату 50% від 0,5 ставки відсутнього. АБО найняти іншого тимчасового на 0,5 ставки

СВЕТА 12:43
подскажите пожалуйста в отчете ЕСВ ошибочно указала что отсутствует трудовая книжка .как исправить?

свК 13:57
СВЕТА, оно никому не надо, если 1 месяц, пусть так и останется

Наталія 14:43
Доброго дня! Підприємство придбало подрібнювач для гілок. на який рах.його можна поставити? на 104 чи на 106?

Катрин 14:50
привет) а были у кого-то больные ковидом в легкой форме без госпитализации на смоизоляции? какая у них причина в больничном листе: 1 (загальне) или 11 (изоляция)?

EVGENIY 15:06
Катрин, https://buhgalter.com.ua/news/soctsialn ... -prichini/

ВОМС 15:11
СВЄТА 12:43: Так як внесення виправлень у звіті ЄСВ не має сумарних змін, то ви можете подати скасовуючу і початкову тільки по тому рядку, який ви хочете поміняти добавивши у початковій відмітку про наявність трудової книжки. У скасовуючій буде ідентично поданому зараз у звіті.

Ж 15:23
якщо місяць відпрацьвано не повністю, і нарахована премія до свята, то вона розраховується пропорційно відпрацьованим дням?

EVGENIY 15:24
Ж, це ж до свята а не за місяць

МАРІЯ 15:25
Я читала різні роз'яснення і тепер засумнівалася: працівниця працювала прибиральницею у школі на 0,9 ставки, потім їй розширили зону обслуговування і вона працює на 1,1 ставки. Що так не можна чи що? Бо читаю, що треба на 1 ставку а на 0,1 ставки за сумісництвом на таку ж посаду? Може не так зрозуміла? Дякую.

ната-1 15:26
Усіх з наступаючим святом!!! А ну все бросайте і гайда на огород копати картоху . А потім шашличок... Зі святом вас друззі! Всього Вам самого найкращого у нашій нелегкій справі!

EVGENIY 15:55

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”