Архів чату за 05.06.2023 пн (103)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Оксана 07:43
Добрий ранок. Підкажіть будь-ласка, працівник захворів, лікарняний вже готовий до сплати, заявку подавати чи ні, бо головний бухгалтер у відпустці і якщо прийдуть кошти, то ніхто не зможе зробити платіжку в казну(нема другого права підпису бухгалтера), а як же бути з термінами проплати?

Марина 08:05
Оксана, подавати. Зробіть в казні картку тимчасового другого підпису

Марина 08:05
Оксана, або як прийдуть кошти відкличте на один день з відпустки бухгалтера.

Оксанка 08:12
Доброго ранку!)

Оксана 08:21
Марина, дякую

EVGENIY 09:15
Доброго ранку, всім гарного дня

Марія 09:20
Доброго ранку,співробітник йде в відпустку, написал заявуна оздоровлення, що писати в призначені платежу?

EVGENIY 09:22
Марія, як заява працівника пов'язана з призначенням платежу?

Лана 09:31
Доброго ранку! Наш заклад в стані ліквідації, є новостворений підрозділ.Зі спеціального фонду були перенесенні надходження, та залишок коштів на рахунку СФ. Які бух проводки зробити, підкажіть будь ласка

Лана 09:34
Перераховано залишок Дт 2313 КТ 2313

Лана 09:35
перенесено надходження ДТ 7111 КТ 5511

Марія 09:40
EVGENIY, не правильно сформулювала питання, що писати в призначені платежу кошти які будуть надані на оздоровленя

Лариса 09:42
Матеріальна допомога на оздоровлення може надаватися до любої частини основної відпустки?Будь то 14 днів чи 3 дні?

Марія 09:47
Лариса, надається,якщо відпустка від 14 днів

Лариса 09:48
Марія,Ви впевнені?Читаю,що матеріалка може виплачена до ЛЮБОЇ частини відпустки,а основна безперервна,згідно Закону про відпустки не може бути менша 14дн

Марія 09:49
Лариса, у нас так, можливо у вас по іншому

Лариса 09:51
Справа не в у нас чи у вас,як вірно трактувати Закон.

Лариса 09:53
Якщо працівник оформляє лише частину відпустки, матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ надається один раз до будь-якої частини на розсуд працівника і виплачується повністю (до якої саме частини відпустки – має бути заява працівника). Пам’ятайте, що кількість днів відпустки безперервної частини не може бути меншою за 14 д

Наталія 09:59
Бюджетна установа хоче продати коня,підскажіть будь ласка порядок продажу?

Лариса 10:02
разі поділу щорічної основної відпустки на частини грошова допомога в розмірі середньомісячної заробітної плати виплачується за заявою службовця один раз на рік незалежно від кількості днів такої відпустки.Такого висновку 23.02.2021 р. дійшов Верховний Суд у постанові у справі № П/811/1858/16.

Людмила 10:19
Добрий день, колеги. Нагадайте, будь-ласка, внутрішньому суміснику лікарняні нараховуємо тільки за основною ставкою?

Юлія 10:21
підскажіть будь ласка СДО у всіх працює

Юлія 10:21
підскажіть будь ласка СДО у всіх працює

Юлька 10:23
Людмила, за основною - повний лікарняний, за сумісництввом - 5 днів

EVGENIY 10:30
Марія, ви що на матеріалку робите окрем платіжку? вОНА ПЕРЕРАХОВУЄТЬСЯ РАЗОМ З ВІДПУСКНИМИ, і її нее обов'яхково виділяти в признеаченні, якщо наприклад відпускні виплачуються в момент видачі авансу чи зарплати то навіть не пишуть що там відпускні, тільки якщо міжрозрахнковий період пишуть що це відпускні а матеріалка там чи що це не обов'язково

Людмила 10:34
Юлька, дякую.

Марія 10:35
EVGENIY, роблю це вперше, тому і запитую як правильно. Дякую за допомогу

EVGENIY 10:50
Наталія, на вихідних дивився фільм с Джекі Чаном про коня, тепер мені шкода вашого коня )))

Юлька 11:00
просто цікаво.. Скажіть, яка бюджетна установа досі має коня?)))

Світлана 11:11
Добрий день! Підкажіть, будь ласка!!! Працівник був на простої 12 місяців, зараз йде у відпустку.У розрахунковому періоді всі 12 місяців простой на 2/3 оклада, но є нарахована відпустка. Як розрахувати відпускні, з оклада/мін зп? А як що є виплата-відпускні?

Світлана 11:17
Будь ласка, питання 11,11!!!

Марія 11:19
Підскажіть, в законі написано що ті хто, пропрацював менше року, середня заробітна плата обчислюєтьсявиходячи з виплат за фактичний час роботи, як правильно вирахувати оздоровчі?

EVGENIY 11:22
Марія, оздоровчі рахуються по середній за останні два місяці, або взагалі в розмірі окладу

Світлана 11:28
Будь ласка, питання 11,11!!!

Олена 11:43
Світлана, простій виключаєте з розрахунку, з виплат,які залишились розраховуєте середньоденну.

Світлана 11:49
Олена, а якщо була тількі сума відпустки за 24 кал.днів, на скількі днів ділити? За рік жодного дня не відпрацьовано?

EVGENIY 11:50
Світлана, ну так це означає що відкликали якось з простою і дали відпустку, тому суму відпускних за 24 дні ділите на кількість днів відпускти ось вам середня за день календарний, відпускні не виключаються із розрахункового періоду

Світлана 11:52
EVGENIY, Дякую, ні з простою не відкликали, просто працівник пішоввідпустку у вересні 2022р.

EVGENIY 11:52
Світлана, мені здається не можна бути одначасно на простої і у відпустц і

Світлана 11:55
EVGENIY, де це можно перечитати? Унас йде і цього року.

EVGENIY 11:56
Світлана, https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... vidpustku/

Світлана 11:56
EVGENIY, Дякую!

EVGENIY 11:56
Світлана, я був не прав )))

Юля 11:58
Доброго дня! допоможіть оприбуткувати трактор-газонокосарку в бюджетній установі.

EVGENIY 11:58
Юля, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... bannya-oz/

1234 12:00
Добрий день, чи обов’язково передавати списані меблі спеціалізованій організації?

EVGENIY 12:01
1234, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -v-obliku/

Світлана 12:05
EVGENIY, на р ахунок чого?

EVGENIY 12:07
Світлана, на рахунок того що треба відкликати з простою і давати відпустку, можно і одначасно

Світлана 12:08
EVGENIY, дякую!

1234 12:25
EVGENIY, дякую!

СвітЛана 13:36
EVGENIY, Доброго дня. А якщо працівник (педагог), з березня місяця перебуває у відпусткі за власний рахунок (на сьогодні - за кордоном), чи не буде порушенням, якщо йому нарахувати відпускні разом із усіма іншими його колегами закладу, які підуть у відпустку скажімо із 20 червня?

Лариса 13:43
Добрий день, скажіть будь ласка СДО працює? У мене не затягує сканкопії актів з договорами.

Юляша 13:43
Добрий день. Завантажую скан договору під юридичне в СДО, видає помилку. В когось таке було? Що робити, підскажіть, будьласка

Юляша 13:44
Лариса, хоча скан довідки в змінах до кошторису підтягнуло сьогодні.

Лариса 13:45
Юляша, годину назад сканкопія під юридичне зайшла норм.Зараз під фінансове не тяне.

Анастасія 13:45
Доброго дня, теж саме, завантажую і помилка

Оксана Т 13:55
в мене теж така помилка

теж така помилка 13:57
теж така помилка

Юляша 13:57
Оксана Т, Лариса, Анастасія, тоді чекаємо, коли виправлять

EVGENIY 13:59
СвітЛана, я з педагогами не зв'язуюсь вони для мене окрема секта, я завжди щось відповідаю людям а потім з'ясовується що у педагогів все не так і є якісь окремі постанови, тому я вже по педегогам стараюсь не відповідати )))

Лариса 14:02
Тоді чекаємо

Ксю 14:03
Доброго дня! Колеги підскажіть ,яке обгрунтування відсутності процедури закупівлі з посиланням на закон вказати в Є-даті

додо 14:05
Вартість закупівлі робіт не перевищує граничну вартість робіт відповідно до. ст2 п.1 ЗУ "Про здійснення державних закупівель"

додо 14:05
а там скорегуйте по статтям по своїй ситуації

Ксю 14:06
Дякую

Олена 14:08
Вже додається скан!

Оксана Т 14:10
+

Яна 14:29
Підкажіть, який розмір мат.допомоги в ОМС - середньомісячна ЗП чи оклад?

керр 14:31
Яна, на оздоровлення, по Закону № 2493-III у розмірі посадового окладу, по Постанові 268 - середньомісячна...)

Яна 14:33
керр, знаю, тому і питаю - а нараховувати як?

керр 14:38
Яна, як вказано у розпорядженні, якщо там згадана лише постанова 268 і зазначено розмір "середня" то й середню нараховувати )

Наталія: 14:39
Яна: подивіться свій кол. договір, там повинно бути прописано

Яна 14:43
у кол договорі написано - сереня

Яна 14:43
середня, вибачте

Ірина 14:54
підскажіть, чи формуються виписки в СДО? В мене кошти пройшли 03.06.2023 року в субботу, але виписка пуста

Марина 15:01
Ірина, а не потрапили вони в 02.06? В мене так раз було

Марина 15:01
Ірина, а виписки формуються нормально, я сьогодні друкувала.

Валентина 15:03
Доброго дня! Підскажіть, чи входить "воєнна "відпустка в стаж бібліотечної роботи бібліотекарям,

Ірина 15:03
Марина, я видибаю дату навіть з 01.06. по 05.06, нажимаю "застосувати" потім формую, а виписка пуста

Ірина 15:03
*вибираю

Марина 15:04
Ірина, щось не те... почекайте трохи....

Ірина 15:08
Марина, якось дивно.Дату руху напроти рахунка пише 03.06. Коли захожу в рахунок, то рух коштів пише 02.06. Але, коли завантажую виписку, то вона зовсім пуста

Марина 15:08
Ірина, не хвилюйтесь, це глюк якийсь..почекайте...

Ганна 15:08
Доброго дня шановні коллеги з територіальних громад! Хтось вже отримав відповідь щодо бронювання з Мінекономіки ?

Ірина 15:09
Марина, дякую, почекаю

Марина 15:09
Ірина, до речі в мене зараз те саме)))))))

Наталія: 15:15
Яна: ну тоді й питань немає, платіть середньомісячну.

СвітЛана 15:27
Бухгалтера ШКІЛ, ДОПОМОЖІТЬ.Якщо працівник (педагог), з березня місяця перебуває у відпусткі за власний рахунок (на сьогодні - за кордоном), чи не буде порушенням, якщо йому нарахувати відпускні разом із усіма іншими його колегами закладу, які підуть у відпустку скажімо із 20 червня?

керр 15:31
СвітЛана, якщо відпустка за власний рахунок закінчилась, тоді можуть щорічну надати... буде наказ буде нарахування...

Юля, 15:54
Питання для тих, хто веде педагогів) педагог має години викладача і концертмейстера. Як викладач має більше педгодин, проте тарифна ставка з урахуванням підвищень як у викладача менша, аніж у концертмейстера... Ми платили меншу ставку, адже там більше педгодин. Чи вірно?

СвітЛана 15:55
керр, тобто, має спочатку бути підтвердження того, що працівник вийшов із відпустки за власний рахунок, написав заяву про надання основної щорічної відпустки, буде Наказ директора, який і є підставою для нарахування. Так?

керр 16:04
СвітЛана, так, працівник уже увільнений від роботи у зв'язку із перебуванням у відпустці... законодавством не передбачено надання двох різних за видом відпусток одночасно

СвітЛана 16:24
керр, Дякую.

Колд 16:29
Ірина, була таж ситуація. Зформувала скорочену виписку і дані з"явилися

Оксана 16:33
добрий день.просимо допомоги по питанню програмної продукції в сумі 118400 грн. по якому субрахунку оприходувати

Світлана 16:36
Чи можна дати інваліду І групи відпустку 30 календарних днів чи тільки 24 дні на період воєнного стану?

EVGENIY 16:37
Оксана, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... buhobliku/

Оксана 16:40
дякую

EVGENIY 16:43
Світлана, якщо він має право на таку то це за рішенням керівника, є у керівника право відмовити у наданні, але не має заборони давати відпустки будь якої тривалості

Ірина 16:43
Колд, дякую, так і зробила.Вийшло

Юлія 16:44
Доброго дня! Забула відправити в квітні повідомлення про виплату коштів в Пенсійний фонд по лікарняному. Підкажіть, лікарняний в статусі "Оплачено". Чи потрібно зараз виправитись та надіслати це повідомлення???

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”