Архів чату за 08.12.2023 пт (64)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10282
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:23
Всім привіт)

Таня 08:32
Доброго ранку! Спокійного дня!

Марина92 09:04
Доброго дня. Підкажіт будь ласка для розрахунку матервальної допомоги на соц побут, я правльно розумію я беру заробітну плату за рік з грудня 22 по листопад 23 без суми вдпускних й ділю на кількість відпрацьованих днів за цей пріод, це буде середньоденна.

Марина92 09:05
а об визначити суму допомоги то мені потрібно взяти кількість днів які мали б бути відпрацьовано повністю за ці дні й поділит їх на 12?

***** 09:07
Доброго ранку. Фінансова допомога від Японії у розмірі 1млрд це добре?)

EVGENIY 09:14
Доброго ранку, всім гарного днгя

EVGENIY 09:14
Марина92, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... hunku-vid/

Настя 09:22
Доброго дня, який розмір премії можна надати працівникам ? Чи можна давати 2 оклади одному працівнику?

керр 09:23
Настя, про таке, як правило, прописують у своєму положенні про преміювання... обмежень розміру законодавством не передбачено...

Віка 09:24
Настя, дивлячись,що у Вас написано в положенні про премію

ната 09:33
Той пенсійний кабінет,то якась кара Божа, чи тільки я не можу зайти ??!!!

Лінк 09:35
ната, з 8 години пробую помилка ОДПС сервера

Валентина 09:39
ната:Працює рано вранці і ...вночі :))))

Лінк 09:47
виникла помилка при розборі відповіді від OCSP-сервера

Леся 09:49
Підкажіть бо вперше з таким стикаюся. Як оплатити електроенергію за грудень? Якщо акт буде тільки після 1-ого числа наступного року?

Леся 09:49
І також міняється постачальник (проводимо торги)

Олена 10:22
Добрий день. СДО працює?

Наталія 9002 10:25
Доброго ранку! Дніпро, СДО працює?

Еллена 10:30
Добрий день, Р івне - СДО працює

we 10:36
Леся, просіть акт за грудень у грудні

Леся 10:39
we, так, але по факту сума може вийти більша (по фактичних показниках які контролери змінають)

Оксана 10:52
Добрий день. Поясніть будь ласка є проводка ДТ 2313 КТ 7511, яку потрібну внести в МО 3 і 14, але в головній задвоїться. Я щось не розумію.

EVGENIY 10:54
Оксана, та ви вже питали і я вам відповідав, дивіться історію чата

Л.Л 10:54
ПІДКАЖІТЬбуть ласка дуже спірне питання оплати 5 кал.днів лікарняного за рахунок підприємства внутрішнім та зовнішнім сумісникам в бюджетній установі /вуз вищий/

EVGENIY 10:55
Оксана, а проводка 6211 2313 у вас питань не виникає? Вона і в 6 і 2 МО

we 11:00
Леся, дайте показники з розрахунком на кінець року. Контролери мають розуміти специфіку діяльності бюджетних установ.

we 11:04
Л.Л, в чому спір? Лікарняний за рахунок установи сумісникам оплачується.

Ірина 11:14
Доброго дня всім. Як вважаєте, чи може працівник взяти компенсацію без звільнення за 2 дні невикорист.щорічної основної відпустки, так як в нього є право на 26 днів (бо має інвалідність), і 24 дні вже використав? з урахуванням військового стану

Ірина 11:15
Буду дуже вдячна за відповідь, Я вважаю, що може, але сумніваюсь їз за військового стану

EVGENIY 11:41
Ірина, мені здається військовий стан тут ні до чого, якщо відгуляно 24 дні то може брати за залишок компенсацію не залежно від того чи військовий стан чи ні

керр 11:48
Ірина, є позиція, що не можна, бо в абз.4 ст.12 Закону 2136 вказано лише при звільнені, але ж цим законом, і не заборонено, і не обмежено застосування ст.24 ЗУ "Про відпустки"...

Ксю 12:14
Підскажіть!Чи може в центрах соціальних служб бути посада "Головного бухгалтера" і чим керуватись?

новачок 12:15
Всім Доброго дня. Підкажіть, будь ласка. ЛІКАРНЯНИЙ на 5 к.д. у статусі ЗАКРИТИЙ. Це дає мені право нараховувати і виплачувати лікарняні без всяких застережень, адже кошти за рах. організації (а не ПФУ)? Вибираю з/п за 12 повних м-ців / 365 к.д. х 5 к.д. ЧИ ПРАВИЛЬНО Я РОЗМІРКОВУЮ? ДЯКУЮ.

Валентина 12:16
новачок: Берете до роботи коли буде статус готово до сплати

новачок 12:17
Валентина, ДЯКУЮ. А в іншому хід моїх думок правильний?

Валентина 12:18
новачок:не берете в розрахунок дні без збереження і лікарняні

новачок 12:19
Валентина, ЗРОЗУМІВ, ДЯКУЮ.

керр 12:23
Ксю, Примірний штатний норматив чисельності працівників районного, міського, районного у місті, селищного, сільського центру соціальних служб

Валентина 12:25
Підскажіть,а що то ще за інструкцію казначейство дало по заповненню реквізитів? Вже ж наче все вияснили

Валентина 12:26
ще заповнювати зовнішні платежі?

Таня 12:56
Ксю, не може бути гол.бухгалтера бо немає відділу бухгалтерської служби.

Ксю 13:07
Дякую

Маня 13:48
Добрий день всім! Де можна почитати, на який рахунок відносити комісію банку (еквайринг), відносили на 8113, тепер сумніви, що може треба на 8115? Про той 8115 взагалі ніде не написано, для чого він. Наперед дякую за відповіді

EVGENIY 13:55
Маня, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... -obliku-v/

EVGENIY 13:55
Маня, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... 5-vitrati/

EVGENIY 13:56
Валентина, то інструкція як внести вручну в СДО а не імпорт із файлу, але для мене було цікаво як вони пишуть додаткову інформацію

ЛюдКа 14:02
Всім привіт!!! Мирного дня та мирних вихідних, в кого вони будуть. Дуже вчасно структуризовані платежі по казні з грудня. Невже всі розібрались, я чекала чат гуде!!! Тримаймося!!!!

ЛюдКа 14:02
структуризоване призначення

Маня 14:06
EVGENIY, дякую!

Настя 14:11
Дякую за відповіді!!!

Alla 14:12
Доброго дня! Підкажіть як списати з незавершеного виробництва ? я бачу це так: Дт 5512-Кт 1311 та Дт 5411-Кт 5512.

EVGENIY 14:31
Alla, да можно і так списати

Alla 14:57
дякую за відповідь

Анна 15:00
Всім добра! Підкажіть будь ласка ,Що писати в призначенні платежу на відновлення касових видатків

EVGENIY 15:05
Анна, так і пишіть "Відновлення касових видатків за КЕКВ 2275

Анна 15:22
EVGENIY, дуже дякую

Наталя 15:39
Добрий день, підкажіть будь-ласка, на який рахунок обліковуєм квіти, закуплені для привітання працівників?

458 15:47
підскажіть будь ласка суму добових в дорозі?

Марина 15:50
Наталя, 1815

Наталя 15:53
Дякую

Ірина 16:09
Ніхто з працівників закладу не хоче займатися закупівлями. Керівник хоче покласти обовязки на бухгалтера і погорожує звільненням у разі відмови. Що робити?

Ірина 16:10
Каже, що знайде за що звільнити

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”