харчування школярів

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
ДДДДДДДД
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 22 жовтня 2019, 11:08
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ДДДДДДДД »

Доброго дня. Допоможіть з таким питанням: Батьки дають на школу продукти харчування ( картопля, морква...) також можуть надаватися продукти від підприємців як допомога ( безкоштовно), чи потрібно надавати в бухгалтерію акти на оприботкування та акти на списання цих продуктів? Якщо так підскажіть нормативно-правову базу. ДЯКУЮ!!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8930
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 1219 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

24. Первісна вартість запасів, отриманих безоплатно у випадках, передбачених законодавством, від юридичних та фізичних осіб, дорівнює справедливій вартості на дату отримання з урахуванням витрат, передбачених пунктом 5 цього розділу.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/metod-recomendacii-buhobliku-subjektiv-derjavnogo-sektoru/metod-recomendacii-buhobliku-zapasiv/

Щодо відображення проведення операцій розпорядниками бюджетних коштів в натуральній формі Лист ДКСУ від 04.04.2019 р. N 16-06-06/6091

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/listi-rozyasnennya/buhgalterskiy-oblik/shchodo-vidobrazhennya-provedennya-operatsiy-rozporyadnikami/

12.7. У разі проведення операцій розпорядниками бюджетних коштів в натуральній формі відповідно до законодавства зазначені операції проводяться в межах планових показників та відображаються в бухгалтерському обліку виконання місцевих бюджетів. Розпорядники бюджетних коштів не пізніше останнього робочого дня місяця складають та подають до органів Казначейства довідку про надходження у натуральній формі (додаток 27 до цього Порядку). Відповідальність за законність та достовірність проведених операцій у натуральній формі несуть розпорядники бюджетних коштів згідно із законом.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/poryadku-kaznacheyskogo-obslugovuvannya-mistsevih-byudzhetiv/

Відповісти

Повернутись до “Різне”