Архів чату за 13.07.2020

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:42
Всем привет)))

AV 07:54


Марина 07:55
AV, привеееттт))))

Іннуля 07:57
Доброго ранку!

AV 07:57
Марина, щось ми зарано починаємо новий робочий тиждень

Марина 08:07
AV, это все остальные поздно))))))))))))))

АННА 08:24
кто нибудь видел документ на повышение мин. до 5000грн

фархад 08:44
доброго ранку та смачної кави

EVGENIY 08:48
Доброго ранку :)

Алла УСЗН 08:48
Доброго ранку) потрібна допомога по прозорро. річний план на звіт про договір про закупівлю на 1500 грн, а договір укладений на меншу суму. Потрібно змінювати річний план на суму договору?

EVGENIY 08:49
АННА, у нас в країні поки що єдиний документ що встановлює мінімалку це ЗУ про дербюджет!! Ми всі його бачили а от змін до нього поки що не бачили!

Леся 08:59
Зробіть зміни до річного плану і зафіксуйте все це в протоколі...і обов'язково зробити звіт про укладений договір без застосування електронної системи закупівель

Алла УСЗН 09:00
Леся, дякую. я так і думала)

oksana 09:12
Доброго ранку всім і гарного дня!

oksana 09:14
АННА,планують з вересня підняти (щоб до виборів ближче)

АННА 09:26
EVGENIY вы знаете как не странно я знаю. что в стране существует ЗУ про бюджет, но дело в тоь что нас заставила вышестоящая пересчитать мин. с 1 07. вот я и спрашиваю, может что то пропустила.

Ж 09:30
мені треба зареєструвати договір,алгоритм : Річний план додаток - протокол уповноваженої особи - потім реєструю план на Прозоро - Звіт про договір?

ЛюдКа 09:30
Всім привіт!!!!!!!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!

ЛюдКа 09:30
Черкаська пасмурно, тихо, вночі падав дощ.

надія 09:30
якщо у Вас в річному плані заплановано 1500 грн на придбання(послуги), а договір менший за 1500 грн, але і ви ще до кінця року будете робити закупівлю по тому ж предмету то зміни до річного.плану .нетреба робити.ЗВІТ ОБОВ"ЯЗ КОВО ОПУБЛ.

EVGENIY 09:33
АННА, https://buhgalter.com.ua/news/trudovi-v ... garantiyi/

ЛюдКа 09:35
у нас тендерний комітет, сектетар був на курсах отримав посвідчення про проходження навчання, насилу зареєструвався в прозорро, план закупівель висвітлив, жодного договору на сьогоднішній день не виставлено в прозорро. Вони працюють. Яка відповідальність членів ТК????Якщо хто знає підкажіть, бо я також в членах тк, а щоб все досконало знати треба

ЛюдКа 09:36
свою роботи відкласти та перевіряти чи все вірно робить секретар????*?

надія 09:36
тепер немає додатку до р.пл.якщо сума до 50тис.грн. то робимо зміни в річний план і протокол опубл. на прозоро договір без заст .проц.закуп.

Дана 09:38
Добрий день, підскажіть хто працює в держ.структурах, премію до дня бухгалтера робите?

ЛюдКа 09:39
Дана, ой то ви щасливі!!!!!!!У вас є гроші!!!!!!!

Ааааа 09:43
Пыдкажіть хто як робив оновлення Мережі РМ

Дана 09:46
Ааааа, робили. Що саме цыкавить?

надія 09:48
Люда,договора до 50тис.грн. треба обов"язково виставляти на прозоро після 19 квітня протягом 3 роб.днів з дати укл договору дата укл.дог також враховується.без застосув ел.системи.після 50 тис грн тендер по скор. і так далі зг закону про Публічні закупівлі. На курсах йому мали це сказати . публікуйте договора ато штраф буде.

Ааааа 09:54
Дана, я не великий спеціаліст-компютерщик, і боюсь, щоб не затерти всіх раніше введених даних в цій програмі. Підкажіть, будь ласка, покроково що за чим робити. У мене стоїть версія: v.1.3.7.0 build 2020.2 На сайті ДК знайшла оновлення OnovPaym 2020.3. zip і OnovPaym 2020.4. zip Що робити далі?

Ніна 09:57
Доброго дня! Підкажіть, може у кого таке було, працівник помер 4 липня компенсацію за невикористану відпустку буду перераховувати 15 липня, ЄСВ на суму компенсації нараховувати?

oksana 09:57
Дана, у нас не вистачає коштів на обов. платежі

777 09:58
Ааааа, обов’язково спочатку зробіть копію мережі на флешку

oksana 09:59
Ніна, після розірвання трудових відносин - не нараховується єсв, Але ви повинні швидше виплатити , не чекати до аваесу

Ніна 10:00
Коли профінансували. Сьогодні ще немає фінансування

Наталя Розова Бух 10:06
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, як правильно нарахувати компенсацію при звільненні працівниці яка знаходиться у відпусці по догляду за дитиною до 6-ти років та не мала заробітку.

Ааааа 10:07
777, Копія уже на флешку зоблена.

Оксана М 10:09
Доброго дня.Допоможіть розібратися. УО (держзпкупівлі) є штатним працівником і отрим. доплату 10% від посад. окладу, йде у відпустку з 15.07. Питання: доплата за УО в липні проводиться повністю чи тільки за відпрацьовані дні (10 р.д)?

777 10:10
Оксана М, у Вас же визначено відсоток від окладу? Значить від відпрацьованого окладу

Ааааа 10:12
Дана, 777, В Readme.txt пише: "...запустити на виконання файл upd20201.exe для оновлення структури." Але такого файла знайти не можу. Що я роблю не так? Допоможіть, будь ласка.

777 10:12
Ааааа, у мене не завантажується оновлення спробуйте відкрити архів, там може бути інструкція що робити

EVGENIY 10:13
777, Ааааа, просто файлік pm.exe скопіюйте в папку своєх програми і все, замініть файл в своїй програмі на файл із архіву

Оксана М 10:14
777, Дякую, я так і зробила але є "радники" які сумніваються)))

Євгенію 10:15
відбувся суд де треба було виплатити середню з\плату і бухг.дала занижену довідку про з\плату не включила премію як виправитись

EVGENIY 10:16
Євгенію, премії які носять разовий характер не включаються в середню, то може бух не помилився?

Євгенію 10:17
премія в розпорядж.написана за грудень 2019р і ще була за березень і травень 2019 получається що входить

Євгенію 10:18
а суд щитав по нашій довідки яку ми дали

1111 10:18
Доброго дня! Чи можливо по 1 ДФ,якщо працівників до 500 чоловік здавати декілька порцій? Та де можно почитати? підкажіть будь ласка!

EVGENIY 10:22
1111, http://zp.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark ... 50181.html

Ааааа 10:23
EVGENIY, ДЯКУЮ, здається все спрацювало. У крайньому випадку при запуску програми уже змінилась версія на : V.1.3.7.2 build 2020,4.

Ліля 10:25
Ааааа, а це обов'язково оновлювати?

EVGENIY 10:25
Ааааа, значит все зробили вірно

EVGENIY 10:25
Ліля, так, в реєстрах ЮЗ змінили пару слів

1111 10:26
EVGENIY: Дуже дякую Вам.

Ліля 10:26
EVGENIY, ясно, сьогодні несу фінансові

Євгенію 10:26
Підкажіть будь-ласка як все справити. Якщо суд присудив по довідки про середню з\плату яка видалась неправильною чи може підприємство доплатити без суда різницю по правильній довідки

Ольга 10:27
Колеги підскажіть по такому питанню - купили газонокосарку заключили договір на бензин , як правильно вести облік талонів на пальне, згідно яких документів видавати і кому?

EVGENIY 10:28
Ольга, https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/201 ... 13063.html

Ольга 10:32
EVGENIY, ДЯКУЮ

Новенька 10:33
Добрий день. Орендодавець вимагає відшкодувати вартість твердого палива закупленого на майбутній опалювальний період наперед . Вважаю це порушенням. Чи я права?

EVGENIY 10:35
Новенька, правда прописана в договорі

Новенька 10:36
написано за спожиті комунальні послуги

oksana 10:36
Наталя Розова Бух, пос.оклад*12міс./355дн.

Енгрібьорд 10:38
Вартісний критерій ОЗ з 6 тис.на 20 ще не змінили?

EVGENIY 10:38
Енгрібьорд, ні, скоріш за все він буде змінений з 01.01.2021

Діна 10:38
добрий день. питання до терцентрів: хто виплачує короновірусну доплату і яким працінвникам? вам кошти додавали, чи ви з власних платите?

Енгрібьорд 10:38
EVGENIY, дякую

Елена ТЦ 10:39
Діна, з власної економії

Діна 10:39
Елена ТЦ, дякую, а яким саме працівникам?

Елена ТЦ 10:40
Діна, только соц.робітникам

Діна 10:40
Елена ТЦ, ще питання: в якому розмірі?

Елена ТЦ 10:40
Діна, пока платили по 50%, дальше будет меньше%, денег уже нет

Діна 10:41
Елена ТЦ, дуже дякую за допомогу)))

Ліля 10:43
EVGENIY, дякую, теж оновила

ната 10:53
СДО у всіх працює?

Наталія 10:54
Працівниця, що перебувала у відпустці по догляду за дитиною до 3-ох років, принесла новий лікарняний по вагітності і пологах 30 червня, ЄСВ за червень сплачувати з "мінімалки" чи за фактично нараховані? Допоможіть, будь ласка...

EVGENIY 10:55
Наталія, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... iy-dekret/

Наталія 10:57
Дякую)

ВОМС 10:57
Сумська область СДО працює дуже погано! Липоводолинський район

oksana 11:03
Підкажіть, ЄСВ в місяці звільнення платиться з фактичної зарплати,так?

Діна 11:05
Елена ТЦ, ще питання: перелік посад, яким виплачуєте доплату ви затверджували самостійно, чи головний розпорядник чи рішенням сесії?

А 11:10
Всім привіт

А 11:11
EVGENIY.оновлення мережі потрібно робити покороково з 2020.2,2020.3,2020.4?

0* 11:12
А, так

EVGENIY 11:16
А, кщо у всіх онолвеннях тільки новий файл pm.exe то модна одразу ставити останнє, я просто не пам'ятаю що там змінювали

Ж 11:25
яким документом зробити зміни до річного плану закупівель?

Аннушка 11:26
Доброго дня. Підскажіть як оформити голову ДЕК не працівника коледжу і як оплачувати йому години за екзамени

Діна 11:32
Елена ТЦ, ще питання: перелік посад, яким виплачуєте доплату ви затверджували самостійно, чи головний розпорядник чи рішенням сесії?

Світлана 11:32
Добрий день. Якщо заробітна плата виплачена а прибутковий податок не сплачений чи буде за це штраф і як відобразити в 1 ДФ

Ж 11:32
яким документом зробити зміни до річного плану закупівель?

**** 11:40
1.3.7.2 build 4 внесено зміни в друковану форму бюджетного зобов'язання відповідно до наказу МФУ 244 від 29.05.2020 змінено роботу з файлом мережі fpo.dbf передбачена можливість працювати як із старою версією файлув форматі DOS-866 так і з новою версією в форматі WIN-1251

Елена ТЦ 11:41
Діна, 11.05 Наказ директора установи з переліком соц.робітників (П.І.Б)

Почемучка 11:41
День добрий,а для мене ні

Діна 11:42
Елена ТЦ, дуже дякую)))

А 11:43
Елена ТЦ,затвердити перелік посад а не працівників

Елена ТЦ 11:44
А, перелік посад затвердило міністерство

Почемучка 11:45
Заблудилась у обновлениях,когда откриваем обновление 2020.2,раскривается файл тпм РМ.ехе,я должна вложить в РМ 20 или чтото путаю

EVGENIY 11:46
Почемучка, да я ж выше писал

А 11:46
Елена ТЦ,згідно затвердженого мініст.потрібно вибрати по своїй установі і затвердити для проведення виплат

Ж 11:47
яким документом зробити зміни до річного плану закупівель?

Ж 11:50
додатком до річного плану?

Елена ТЦ 11:53
А, "Перелік посад (професій) працівників, яким встановлюються такі доплати, визначається відповідним центральним органом виконавчої влади у сфері, у якій він реалізує державну політику. Персональний перелік працівників, яким встановлюється доплата, визначається керівником (керівником державної служби) відповідного підприємства, установи та організа

777 11:55
Ж, змінами у річний план+ протокол

777 11:55
зміни - це нові рядочки плану

Ж 11:58
777, а якийсь бланк ?

Ж 11:58
протокол знайшла,а зміни...

777 11:59
Ж, бланк плану закупівель, тільки я підписую - зміни до річного плану закупівель

Бух-початківець 11:59
Підкажіть будь ласка. Нараховую Технічному працівнику, яка працює на 0,5 ставки ВІДПУСКНІ. ПИТАННЯ: Матеріальна допомога на оздоровлення нараховується в розмірі 2572,00 грн, чи з урахуванням 0,5 ставки (2572 х 0,5 = 1286,00 грн.)

777 11:59
або можна план (зі змінами) тільки тоді потрібно набирати весь план

777 12:00
додаткудо річного плану не існує, все називається план

Ж 12:04
777, дякую!!!

Почемучка 12:07
TVGTNIY,что-то у меня не получается обновление установить,я влаживаю РМ,ехе в РМ 20,пишет заменить файл,заменяю,когда открываю фин.докумн. аверсия прежняя 2020.1

Почемучка 12:08
что-то делаю не так,поправьте меня пожайлуста

EVGENIY 12:10
Почемучка, может не заменяете, что то делаете не так єто однозначно

Марія 12:34
11,59 Бух -поч, просто мат допомога у розмірі середньо-місячної зарплати

ФСН 12:37
Бух-початківець, 0,5 ставки

Лена ЗОШ 12:39
Доброго дня! Чи має право на додаткову соц. відпустку жінка, яка розлучилася в червні2020, та виховує дитину без батька?

к 12:39
Бух-початківець,на 0,5 ставки. Чи передбачено виплата мдо техпрацівникам ? Ми не виплачуємо.

марія 12:47
Допоможіть . Якщо працівник працівник 01.12.15-30.11.16р використала відпустку 31 к. днів з 14.06.16р. йде у відпустку по догляду за онуком до 3 рокуві.07.05.2019р. виходить з декретної відпустки . Як зараз визгначити кількість календарних днів на вдпустку щорічну .

Аннушка 12:52
Допоможіть! Як ви оформляли голову ДЕК не працівника коледжу і як показувати у звіті з ЄСВ

Почемучка 13:01
EVGENIY.большое вам спасибо за полезные и продуктивные подсказки

Вика 13:05
Лена ЗОШ, якщо жінка принесе довідку зі школи чи дитячого садочку, що батько не приймає участі у вихованні, то має право на соцвідпустку

А 13:07
оновили мережу,та в у юр.зобов.код закупівлі недостатньо місця для повного запису індикатора договору так треба записати 25 знаків адостатньо тільки на 22,чи у когось по іншому

Лена ЗОШ 13:12
Вика, дякую

0* 13:12
Лена ЗОШ, ще акт з підписами сусідів, що дійсно батько не проживає та не приймає участі у вихованні дитини

oksana 13:17
ЯК з ЄСВ у місяці звільнення ? Нараховуємо на факт ЗП?

Светлана 13:20
Підкажіть по якому коду відображаєтьсяу формі 1 ДФ натуральну допомогу у формі продуктових наборів багатодітним сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах

А 13:20
oksana,так

oksana 13:21
дякую

К. 13:22
О,Віка до чого тут школа,садочок,сусіди? Потрібно довідку з соцзабезу,що вона одинока мати і получає кошти,як малозабезпечена сімя

0* 13:23
К., а що відпустку тільки одиноким та малозабезпеченим дають???

К. 13:28
О.додаткову відпустку дають на двох і більше дітей до 15 років.А в кого одна дитина то одинокій матері яка виховує сама дитину.

Олена 2 13:28
Елена ТЦ,скажіть ,будь ласка,цю коронавірусну доплату ви платити в межаж МЗП,чи поверх

0* 13:29
К., не путайте поняття одинока мати і мати яка сама виховує дитину

0* 13:30
К., а є ще батько, який сам виховує дітей

Аннушка 13:35


Marina 13:39
Підскажіть будь ласка код КП заступник директора з навчально вироничої роботи в ЗВО.

Інна В. 13:45
Доброго дня! Чи обовязково платити фірмі за утилізацію комп. техніки? Чи можна домовитись, що ми не платимо і вони нічого не повертають?

К. 13:45
О,ДА БАТЬКО ,ЯКИЙ САМ ВИХОВУЄ ДИТИНУ,І БАТЬКАМ ЯКІ УСИНОВИЛИ ДИТИНУ,І МАТЕРІ ЯКА ВИХОВУЄ ДИТИНУ ІНВАЛІДА

0* 13:57
К., роботодавцю має бути пред"явлено будьякий офіційно складений, оформлений та засвідчений в установленому порядку документ, у якому з достатньою достовірністю підтверджується відсутність участі батька у вихованні дитини. Тобто для отримання дод.соцвідпустки розлучена жінка, крім заяви про надання цієх відпустки, копій св-в про народження дитини

0* 13:58
та розірвання шлюбу, має подати документ, що підтверджує відсутність участі батька у вихованні дитини

Вика 13:59
К., до чого тут малозабезпечена сім'я до відпустки. Лист Міністерства соціальної політики України «Щодо надання додаткової відпустки одинокій матері» від 30 травня 2014 р. № 193/13/123-14

0* 13:59
п.5 ч.13 ст.10 Закону "Про відпустки"

Аннушка 14:05
Ну невже мені ніхто не допоможе???

Марина 14:06
Аннушка, по освите я пас....

Елена ТЦ 14:08
Олена 2, 13:28 Мы пока заплатили в межах, побоялась платить сверху, но направила письма в обл.департамент и в инспекцию по труду, чтобы хоть кто-то дал письменный ответ "коронавірусну доплату ви платити в межаж МЗП,чи поверх?" Прошло 3 недели - все молчат...

0* 14:11
Аннушка, що таке ДЕК?

Олександр 14:11
Доброго дня колеги. можливо у когось є відповіді на тести prometheus. Взаємодія органів державної влади з громадськістю.

Аннушка 14:12
0* ДЕК - державні екзамени

А 14:12
Якщо не помиляюсья,Олена2,мабуть тільки медикам зверху виплачували

Елена ТЦ 14:13
Светлана, 13:20 у формі 1 ДФ натуральну допомогу у формі продуктових наборів відображають за кодом 169

сергій 14:13
Інна В., ми здавали безкоштовно і нам нічого не повертали написали в акті що відсутні драгоцінні метали

0* 14:14
Аннушка, ну може, як зазвичай, чи це сумісник?

Інна В. 14:15
Дякую Сергій!

GalinaS 14:16
Елена ТЦ логика говорит что доплата за ковид-это как за вредность, я считаю как по уборщицам10% сверху МЗП

Марина 14:16
Інна В., такой стремный вопрос это списание... я никак не могу решится списать основные...

Елена ТЦ 14:17
GalinaS, согласно, но "логика" - не аргумент для проверки

Діна 14:19
GalinaS, поверх МЗП, нам журнал прийшов із роз'ясненням))

Аннушка 14:19
0* Раніше такого в нас не було і це не сумісник .Я думаю що потрібно оформити договір ЦПХ і скласти акт на ці години екзаменів.Але щось сумніваюсь чи це правильно .В інтернеті не можу знайти якесь роз'яснення

Елена ТЦ 14:20
Діна, а в журнале кто пишет статью? минсоцполитики или какой- то эксперт журнала?

GalinaS 14:20
ст.3-1 З-н про оплату труда

GalinaS 14:21
работа в неблагоприятных условиях сверх МЗП(ст.3-1)

Діна 14:21
Елена ТЦ, Міністерство розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України, лист від 26.06.2020 №3511-03/40056-1

Елена ТЦ 14:23
Діна, да, я это видела, но там есть нюанс, сейчас поищу

GalinaS 14:24
При обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я

Наташа 14:27
Доброго дня!Підкажіть будь ласка розібратися у наступному: ми є підрядною організацією, виконуємо будівельні роботи. У Замовника були власні матеріали, які вони надали для будівництва. Як нам обліковувати таку операцію(надійте проводки). Наше підприємство є платником Єдиного податку(безПДВ)?Дякую

Елена ТЦ 14:27
GalinaS, Есть розъяснення что относиться к "доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я" минсоцполити, не могу его быстро найти

EVGENIY 14:28
Наташа, вам туди https://buhgalter911.com там є такий самий чат і там все для комерційних установ, тут все для бюджетних!

Наташа 14:31
ой..не туди відправила..дякую

окси 14:33
Елена ТЦ, это доплата за работу в ночное время суток, так же доплата за работу з дезсредствами, уборку туалетов

А 14:34
GalinaS,якщо достеменно вивчити постанови та накази які стосуються терцентрів,то доплата повинна бути в межах мзп,та за родом своєї діяльності

А 14:35
мабуть у кого на скільки вистачить таланту та щей коштів,

Елена ТЦ 14:35
GalinaS, лист минсоца від 15.02.2017 р. N 356/0/101-17/282 "у випадку, коли працівнику встановлені доплати за роботу у важких і шкідливих та особливо важких і особливо шкідливих умовах праці, які виплачуються за результатами атестації робочих місць; доплата за використання дезінфікуючих засобів та прибирання туалетів, то вони мають виплачуватись

Елена ТЦ 14:36
GalinaS, продолж. "понад розмір мінімальної заробітної плати .Всі інші складові заробітної плати, які не перелічені в частині другій статті 31 Закону, мають враховуватись до мінімальної заробітної плати.

GalinaS 14:39
Вы считаете,что эта доплата не за вредные условия труда?

Елена ТЦ 14:41
GalinaS, да, согласна, за вредные, но это не прописано нигде, как доказать на базе нормативки?

А 14:43
GalinaS,так це доплата не за шкідливі умови роботи,за ці умови ми керуємось наказом 308/519

Діна 14:44
Елена ТЦ, в листі міністерство посилається на ч. 3 ст 37 ЗУ "Про захст населення від інфекційних хвороб" та Наказом МОЗ від 19.07.1995 №133, який доповнений КОВІДом, це, звісно не прямі посилання

А 14:48
EVGENIY,вам не траплялись випадки заповнення у юр.зобов. інформації про закупвіліз більшим значенням символів,ніж передбачено у реєстрі реєстраціїї зобов.

А 14:49
Задала таке питання казначеям не можуть відповісти у нас програмістів немає у казначействі то складно вирішити питання як бути в такому випадку

Елена ТЦ 14:49
Діна, как на меня то, это очень сильно "не прямі посилання"

GalinaS 14:49
Есть закон про оплату труда ст.3-1, а все эти разъяснения только разъяснения

Саша2 14:51
Всім доброго дня! Підкажіть,будь ласка, якщо відкривається рахунок для повернення залишку коштів миинулого року, то яка буде підстава для відкриття?

GalinaS 14:51
И если доплата входит в МЗП, то то, что работники подвергают себя опасности и не получат за это ни капейки даже не то, что не смешно...

Елена ТЦ 14:53
GalinaS, а это "підвищення посадових окладів працівників за роботу в певних типах закладів, підрозділах та посадах, робота в яких дає право на підвищення посадових окладів на 15 відсотків у зв’язку із шкідливими та важкими умовами праці, включаються до виплат, які мають враховуватись до заробітної плати при забезпечені її мінімального розміру"

Елена ТЦ 14:53
тоже шкидливи, но входят в МЗ

Елена ТЦ 14:54
GalinaS, вы же повыш.окладом 15% и 20% сверху МЗ не платите?

А 14:54
кожний має свою думку і як рахує правильно так і платить,а відповідальність буде лдна

Діна 14:55
А, ми поки нічого не платимо, наш фінвідділ сказали чекати, поки дадуть гроші на цю доплату

Елена ТЦ 14:56
Діна, а вы какая обл., если не секрект?

Діна 14:56
Елена ТЦ, Вінницька

А 14:56
ми плати два місяці виділені кошти із міс.бюджету в межах мін.зарплати

ЛЕСЯ 14:56
ДОБРОГО ДНЯ ПІДСКАЖІТЬ СКІЛЬКИ ДАЄТЬСЯ ДНІВ ДЛЯ ДОВІДОК ПРО ЗМІНИ ЩОБ ЗАНЕСТИ В КАЗНАЧЕЙСТВО.

Діна 14:57
А, ми платимо премію в честь КОВІДу

Діна 14:57
за власні кошти

А 14:57
Діна,велика честь КОВІДу

GalinaS 14:57
Мы доплаты платим из экономии, денег дополнительно нам не выделят!И платим уже 2 месяца

Діна 14:58
GalinaS, ми теж думали із власних коштів, але фінвідділ сказали, що не платити, поки грошей не виділять

Елена ТЦ 14:58
Діна, на сайте КМУ я находила документ, что из КОВИДовского фонда выделили только Одес.обл. деньги на доплату по соц.захисту, а остальные наверное не просили, думаю наша обл. точно не просила

А 14:58
Дуже хочеться отримани якийсь хоч коментар на заповнення коду закупівлі в юр зобов.

Діна 14:59
Елена ТЦ, ми робили розрахунки, подавали, але до сьогодні всі кажуть "ЧЕКАЙТЕ"

А 15:00
Елена ТЦ, ми надавали в березні листа на додаткове фінансування з приводу КОВіду

Елена ТЦ 15:00
Діна, да они задолбали своими розрахунками, денег все равно не дают

Діна 15:01
Елена ТЦ, ми 3 рази по різному рахувалитали і 0,00

Елена ТЦ 15:02
Діна, а у вас соц.роб. жалобы не пишут?

Діна 15:03
Елена ТЦ, охх.. у нас така ситуація: район має кошти, працівники отримують премії, ОТГ не дали, гола МЗП, працівники ходять щотижня сваритися, ми послали їх до ОТГейші, і на цьому все скінчилося

Елена ТЦ 15:04
Діна, у нас просто после жалоб, расчетов и пояснень начали брать в три раза больше, а денег все равно не дадут

GalinaS 15:05
В нашем городе по решению сессии деньги на ковид дали только медикам, а нам выкручиваться самим

Діна 15:06
Елена ТЦ, я теж даю пояснення, але працівники не розуміють, що гроші даю не я, а ОТГ чи район, чи хто там ще

Діна 15:06
GalinaS, в нас теж так само

EVGENIY 15:10
https://buhgalter.com.ua/news/other/otr ... sto-zaraz/

EVGENIY 15:12
Я вже собі грамоту видав )))

0* 15:15
EVGENIY, КРУТО Дякуємо!!!!

Марина 15:21
EVGENIY, спасибо Евгений)))))

111 15:21
EVGENIY, оу, спасибо

0* 15:22
Если бы еще и премию, но не вертуальную......

Галина 15:24
Дякуємо Евгеній)))))

EVGENIY 15:25


Ксю 15:27
Доброго дня! Скажіть будь ласка) оплата масок медичних для працівників установи відображаємо в 1ДФ ?????????????

EVGENIY 15:28
Ксю, нет

Олена 2 15:29
Діна,Елена ТЦ,Міністерство розвитку економіки,торгівлі та сільського господарства у листі від 26.06.20р№3511-0340056-01 коронавірусну доплату ПРОПОНУЄ відповідно до ч.2ст3-1 Закону розглядати як доплату за роботу в несприятнивих умовах праці та підвищеного ризику для здоровя,яка не враховується при обчисленні МЗП

Ксю 15:30
EVGENIY, Дякую!!!!

GalinaS 15:33
Олена2 +++

oksana 15:43
EVGENIY, ви чарівник! Спасибі!

Інна 15:45
реконструкція нежилого приміщення під пожежне депо, підскажіть,будь ласка,код программної класифікації

А 15:52
для інформації,при заповненні у юр.зобов.інформації про процедуру закупівлі - записується індифікатор закупівлі

А 15:52


Елена ТЦ 15:55
Олена 2, http://lviv.dsp.gov.ua/?p=18030

Елена ТЦ 15:58
Повідомляємо, що на важких роботах, на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, на роботах з особливими природними географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров’я, згідно зі статтею 100 Кодексу законів про працю України, встановлюється підвищена оплата праці. Перелік цих робіт визначається Кабінетом Мініст

Елена ТЦ 15:58
Віднесення робіт до категорії зі шкідливими та важкими умовами праці можливе на підставі результатів атестації робочих місць за умовами праці, порядок проведення якої затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442.

GalinaS 16:35
Елена ТЦ 12% сверх МЗП.А чем отличается доплата за ковид?

Валентина 16:38
А:нам у казначействі сказали писати скільки поміщається

123 16:46
GalinaS, мабуть тим що така робота відбувається у сприятливих умовах)

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”