Архів чату за 28.06.2023 ср (93)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:10
Всім привіт)

Марина 08:10
ЗІ СВЯТОМ!!!!!

Оксанка 08:18
Доброго ранку) Зі святом

Юлічка, 08:30
Добрий ранок) зі святом усіх) питання щодо Є-Дати. Директор пішов у відпустку з 26.06., хочу підписати ключем застп уника, але

Юлічка, 08:31
ой, відправила нечаянно( ключ заступника не підписує( підкажіть куди вернутися щоб взнати в ч ім причина)

школа 08:59
Добрий ранок! Вітаю всіх зі СВЯТОМ!

EVGENIY 09:01
Доброго ранку, зі святом всіх )

777 09:19
Добрий день. Як правильно написати подання про виведення із штату нижчих посад і введеня вищих. Мені так і сказали одним реченням. Але може якесь обгрунутування написати чому ми так хочемо?

Юлія 10:05
Добрий ранок, всіх зі Святом

Галя 10:18
Чи можна заплатити тільки частину ПДФО при виплаті зарплати ? Не вистачає на всю суму фінансування по 2111.

NeProzorro 10:43
Зі святом, колеги! Побільше прав і поменше обовязків!!!

NeProzorro 10:45
Всім УО права на отримання оплати по 25-ому тарифному

Аня 11:07
NeProzorro, а чому тільки УО?

NeProzorro 11:15
Аня, бухгалтерам та економістам теж, Євгенію (EVGENIY)- 26 -ий тарифний :) А письменникам-авторам інструкцій та постанов і любителям макулатури - 1-ий і не вище

EVGENIY 11:17
😊👍

Инна 11:18
Галя, будет штраф "за несвоєчасну сплату податку" и пеня за кожний день просрочки

Я 11:26
Галя:Зарплату нараховуйте під ті кошти,що є.

Я 11:28
Галя Ви що будете реєструвати кредиторку ПДФО ??

Галя 11:28
Я, Инна, не вистачає місячних асигнувань на цей місцць. В наступному місяці це ПДФО можна буде доплатити?

Oksana 11:29
То тільки в мене показує неправильну суму в виписці - залишок на кінець місяця.

Аня 11:30
Галя, реєструйте пропорційно до наявних коштів і податки і виплати працівникам. В липні все доплатите. тільки не пізніше 20-го

Аня 11:31
NeProzorro, дякую за щедрість. Згідна з вами цілком!!!

Oksana 11:31
Галя, зробіть перекидку

Аня 11:32
Oksana, вам роблять перекидки 28-го числа?

Галя 11:33
Oksana, робимо, але чи встигнемо зробити до кінця місяцяне знаємо

Oksana 11:33
Аня, так

Oksana 11:35
В нас колись давно була ситуація, що не вистарчало коштів, але в першу чергу сплачувались податки, а що лишалось на готівку.

Oksana 11:35
Аня, просто це найменш болючий варіант

Галя 11:36
Oksana, а як потім ділили кому виплатити а кому відкласти виплату по готівці ?

Аня 11:37
Знаю такий випадок, коли потім прийшла податкова з запитанням, чому сплатилися кошти, а податки ні? Ну і казначейство просить платіжки на податки, хіба ні?

Оксана 11:37
Галя, поділити на всіх пропорційно

Oksana 11:37
Галя, головне всім, по тррошки.

Oksana 11:38
Але я б старалась встигнути зробити довідку

Оксана 11:40
Галя, у мене була така ситуація з кредиторкою по зарплаті на протязі 3 місяців. Миплатили всього по троху, і податки,і виплата працівникам.

Аня 11:41
А в мене таке питання: коли працівник іде на лікарняний, уп.особа приймає рішення про оплату. А коли це сумісник, ви якимсь документом оформляєте, чому не оплачуєте?

Олена 11:42
Добрий ден. Підскажіть будь ласка, на який рахунок поставити флагштоки, вартість більше 20000 грн.

Аня 11:42
І якщо це внутр.сумісник, як у рішенні прописуєте, що за одною посадою платите, а за іншою ні?

Сашка 11:56
Добрий день, підскажіть будь ласка проводки безкоштовно отримані ІМНА (бюджет)

EVGENIY 11:57
Сашка, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... tkuvannya/

EVGENIY 11:59
Сашка, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... yak-treba/

Оксана 12:04
добрий день. який алгоритм дій, якщо в начальника вклеїли фото в 45 років, достатньо в казну зробити нову копію паспорта і завірити власником? дякую

Інна 12:06
Добрий день! Як правильно заокруглити невикористану відпустку при звільненні 22,5 дні? До 23?

Я 12:14
Інна:є калькулятор розрахунку днів

Я 12:16
ставите дату прийняття,дату звільнення,кількість днів відпустки, кількість днів використаної відпустки і все порахує

Юлічка, 12:22
Інна, до +1, тим паче у вас 0,5

Андрій 12:25
Для Оксани правильний алгоритм подаєте лише копію паспорта завірену підписом власника

таня 12:31
EVGENIY, доброго дня. підкажіть алгоритм списання будівлі водокачки з рахунку 1013

Іра 12:34
Підкажіть чи є якісь штрафи за порушення діловодства ? Бо наша зав.канцелярією вже "достала" бухгалтерію і не тільки. То шрифт не такий в листі, то те не там, то інше.

Іра 12:35
Ми кажемо щоб не шукала проблем там де їх немає. Не такий шрифт в листі - це не штраф за помилки в звітності чи податках

Марина 12:39
Іра, я запропонувала колись - буду приносити текст а ви самі набирайте, все буде так... ви ж канцелярія то і пишіть... все, попустило)))

Інна 12:44
Я, Юлічка, дякую!

Іра 12:47
Добрий день підскажіть керівнику на підставі постанови 1391 від 28.12.21 р встановлено підвищення посадового окладу на 20%, який оклад встановити голов. бух якщо головних бухгалтерів - на 10-30 відсотків нижче ніж в керівників від тарифю.розряду, брати з підвищенням чи від тарифного розряду?

ВІК 12:49
Аня, я в 2 розділі рішення, там де причина відмови, пишу "сумісник"

керр 12:51
Іра, від тарифного розряду

NeProzorro 13:01
Инна, хіба на час воєнного стану не призупинили штрафи по зарплатних податках?

Аня 13:04
ВІК, дякую.

Оксана 13:16
Андрій, щиро дякую за відповідь. А не підкажите терміни є?

ЛюдКа 13:29
Всім привіт!!!Мирного дня!!!

EVGENIY 13:53
таня, https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... spisannya/

ОК 13:55
Як розрахувати в звіті Д1(пенсійний фонд)суму пені, яка нарахована платником єдиного внеску самостійно?

Настя 13:56
Скажіть яку суму можна вносити в ПРРО

Натуша 14:04
Допоможить будь ласка.Коли працюе на посаді директора и читае години як вчитель.Як нараховивать лікарн лист .Як директора школи или с общей зарплати.?

Юля 14:07
Доброго , працівник перебуває у відпустці йде на лікарнянний , відпускні вже отриман , переносити дні , чи знімати відпускні й нараховувати лікарнянний ?

Юля 14:07
чи можна лише перенести дні

Юлічка, 14:08
Натуша, по обох посадах, бо директор не є сумісником

Ірина 14:13
Доброго дня!До якого числа потрібно здати табель обліку робочого часу, якщо термін виплати зарплати 3 числа.

Джим 14:14
Шановні колеги з ОМС, хтось вже бронь отримав ?

Іра 14:15
керр, Дякую

Юлічка, 14:16
Юля, обов'язково коригувати і дні і кошти. Якщо 5 днів лікарняного вистачить щоб зняти відпускні, то знімайте зараз. Якщо ж ні, то після виходу із відпустки знімете.

Юлічка, 14:17
Юля, і нарахуєте по новій середній, якщо захоче продовжити відпустку

Натуша 14:20
Юлічка дякую.

Галина 14:26
Доброго дня! Поділіться будь ласка може у когось є (номенклатура справ у ветеринарній медицинині) Дякую

цнсп 14:49
чи є постанова про закінчення карантину з 01 липня?

керр 15:04
цнсп, розпорядження від 25.03.2020 р. № 338-р та постанова від 09.12.2020 р. № 1236 визначає режим карантину до 30 червня 2023 р. Яку ще потрібно постанову)

тетяна 15:09
Цікавить: освіта - доплата за КОВІД медсестрі, автоматично скасовується чи чекати відміну постанови , якою призначали

Марина 15:14
EVGENIY, а ви не читали вчора ввечері моє питання про мат.резерв та ОЗ?

EVGENIY 15:22
Марина, якщо після 18-00 то не читав

Марина 15:23
EVGENIY, до))))

керр 15:25
тетяна, так, фактично скасується, але передбачаються зміни для її подальшої виплати, що не буде пов'язуватись з режимом карантину...

EVGENIY 15:27
Марина, не читав

Олена 15:41
Підскажіть будь ласка флаштоки на який рахунок поставити, більше 20000 грн.

Ірина 15:42
Доброго дня. Підскажіть, чи є в чаті люди, які проводили поточний чи капітальний ремонт житлових будівель (приватний сектор, на балансі селищної ради цих будівель немає)?

EVGENIY 15:43
Олена, вони бувають різні саме тому вам ніхто не відповість точно, адже ми їх не бачимо, є такі що на будівлю ставляться і стають частиною будівлі і ще купа різних варіантів який у вас ніхто не знає

Галя 15:55
Педпрацівник по карантину був цілий рік за свій рахунок, установа має йому оплатити відпустку і оздоровчі сказали у інсп. праці, чи так є?

керр 15:59
Галя, період відпустки без збереження зп на період карантину зараховується у стаж на щорічну ст.9 ЗУ Про відпустки

Галя 16:01
керр, тобто оплачується все?

Олена 16:13
EVGENIY, ми закупили, які наземні біля будівлі

EVGENIY 16:19
Олена, ось почитайте що визнається ОЗ точніше об'єктом обліку https://i.imgur.com/eGu9m2Y.png , якщо підпадає значить ставте на облік на 1018 рахунок

керр 16:29
Галя, так, враховується весь період перебування у відпустці без збереження зп

Я 16:44
керр:як добре....не працював ще і відпустку заробив.

Марина 16:47
Я, а ще краще, вийшов три місяці попрацював... і пішов у "зароблену" відпустку, бо втомився)))

Я 16:48
Марина:Це тільки ми як коні

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”