Архів чату за 04.08.2023 пн (75)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10318
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 08:47
Нікого немає? чи це в мене повідомлення не відображаються???

EVGENIY 08:49
Доброго ранку, всім гарного дня

Марина 08:58
EVGENIY, навзаєм!

Оля 08:58
Доброго ранку!Хто може поділитись прикладом наказу на отримання благодійної цільової допомого через касу?

EVGENIY 09:00
Оля, чому в вирішили що потрібен якийсь наказ? Ось почитайте може там є відповідь https://buhgalter.com.ua/articles/shpar ... -ta-oblik/

Оля 09:06
EVGENIY, дякую

Марина 09:07
Допоможіть будь-ласка в такому питанні. міський голова у відпустці, виконання обов'язків покладено на секретаря міської ради. Кадри наполягають щоб в документах писали в.о.міського голови. Але це ж не правильно хоча б тому що це посада виборна, як на неї хоча б і тимчасово можливо призначити?????? Людина виконує обов. перебуваючи на своїй посаді.

Марина 09:07
Чи я не права?

Марія 09:19
підкажіть працівниця написала заяву на звільнення за власним бажання чи повинна відпрацювати два тижні а потім звільнити ?

Юлія 09:28
Добрий день! Головний розпорядник безоплатно передав на баланс нежитлове приміщення. В акті є первісна вартість та знос. Підкажіть, проводки для оприбуткування 1 варіант: 1013-5111 та знос 5512-1411;2 варіант: 1013-5111 та знос 5111-1411.Який варіант правильний?

EVGENIY 09:28
Марія, https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... den-shcho/

EVGENIY 09:28
Марія, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... uvati-dva/

EVGENIY 09:29
Юлія, перший

Юлія 09:30
EVGENIY, дякую! Я ч екала саме вашу думку.

Наталія 10:48
Добрий день . Підкажіть будь ласка , чи потрібно проводити інвентаризацію і передавати мат.тех.базу з опорного закладу на ліцей , якщо директором ліцею призначено директора опорного закладу і він же є в.о.директора опорного закладу.Ліцей зареєстровано за тією ж адресою, що і опорний заклад.Відповідно приміщення опорного закладу використ. ліцеєм

EVGENIY 11:01
Наталія, ну по суті я так зрозумів це зміна міста експлуатації (був опорний заклад став ліцей), тому звичайно ж потрібно

Оксана 11:09
Підкажіть,будь ласка...Які надбавки можуть бути у водія в комунальній установі? Дякую

Вікторія 11:11
Оксана, класність, за ненормований робочий час

Юля 11:13
Доброго дня є вихователь , і буде ще + вихователем методистом . Чи приймати за сумісництвом ?

Оксана Т 11:24
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як можна оплатити меблі, бо не можу знайти в 590 постанові?

Леся 11:27
Оксана Т: без постанови, третя черга

Оксана Т 11:35
Дякую

Марина 11:43
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, за кошти субвенції купили основний засіб. Потрібно проводити через 1311 чи правильно Дт7511 КТ 5111?

EVGENIY 11:49
Марина, що за субвенція? Це та що показується в формі 4-4д ?

Юля 11:50
Доброго дня є вихователь , і буде ще + вихователем методистом . Чи приймати за сумісництвом ?

Марина 12:12
EVGENIY, так

EVGENIY 12:14
Марина, пункт 5-3 і 5-4 https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... brahubkiv/

Марина 12:17
EVGENIY, а потім Дт5411 Кт5111

EVGENIY 12:23
Марина, да все як завжди

Марина 12:45
EVGENIY, пункт 1.22 і 1.23

Люсія 12:47
Добрий день! Якщо бібліотекар працює на 0,25 ставки матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі оклату чи пропорційно 0,25 ставки. Підкажіть будь ласка

Л.Л. 13:01
Чи оплачується лікарняне якщо людина працює за цивільно-правовою угодою

керр 13:07
Л.Л., теоритично так, це передбачено законодавством з 2017 р., але все залежить від обставин...)

Лола 14:07
Добрий день,підскажіть будь ласка генератор бензиновий рахується на субрахунку 1014 а підгрупа яка????

EVGENIY 14:08
Лола, підгрупи визначені ось тут https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-zasobiv/ пошукайте

Яна 14:16
Підкажіть, Соцстрах виплатив лікарняні, при перерахуванни помилково сплатили ЄСВ з рахунку соцстраху ( Тепер не вистачає коштів щоб виплатити інший лікарняний.. Як тепер поповнити цей рахунок?

Лола 14:16
EVGENIY, Дякую, в мене є ця інструкція, в нас просто суперечка з головним бухгалтером на яку пыдрупу выднести. .

EVGENIY 14:21
Лола, ну схоже що це перша група "машини-генератори, що виробляють теплову та електричну енергію"

EVGENIY 14:24
Яна, якщо казна дозволить то треба кинути з реєстраційного по 2120 на той рахунок, або якщо докажете казні то прям з 2120 кинути людині (тут важче доказати)

Лола 14:26
EVGENIY, Дякую, зі мною погодились.

Валентина 14:33
Яна:Як казна могла пропустити 2120 з лікарняного рахунку?

Галя 14:43
У всіх працює СДО?

Ася 14:45
Галя, В нас не підписує.

Оксана 14:49
СДО не працює

Оксана 15:12
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, можливо в когось була така ситуація, а саме: по проекту, що фінансувався Європейським Союзом залишився залишок коштів на рахунку, ці кошти були віднесені до адміністративних витрат (канцтовари. поштові відправлення, та інші витрати) що були профінансовані з бюджету громади, що і призвело до залишку коштів на рах

Оксана 15:12
Продовження

Оксана 15:13
Яким чином здійснюється процедура повернення коштів в бюджет громади?

Люсія 15:43
підкажіть будь ласка звонитьказна і говорить, що зразу треба відправляти юридичні, тільки після їх реєстрації фінансові і тільки після реєстрації платіжки. Ще в когось так

Тетяна 15:51
Люсія, звичайно

Еллена 15:58
Люсія, ми скидаємо юридичні, фінансові і платіжки одним "пакетом", ніколи нічого подібного не було...або, казна це робить за для того, щоб уникнути помилок (раптом щось не так з юридичними )

школа 16:00
Змінився керівник (директор ліцею). Новий директор бере на роботу вчителів по сумісництву. А я не можу відправити повідомлення в податкову, оскільки вже подали всі документи до реєстратора на зміну директора, виписки ще немає, що робити? Може в когось було шось подібне, допоможіть?!

Таня 16:02
а якщо віднести підписанена бумазі в податкову?

Таня 16:03
або...можна через електронний кабінет тільки за підпис

Таня 16:03
*за підписом гол.бух

Тетяна 16:07
Юля: з цими ставками в педагогів ціла катастрофа, ніхто нічого не знає.

школа 16:08
Таня, дякую, до податкової їхати далеко, а через електронний кабінет зараз спробую

EVGENIY 16:13
Оксана, ви бюджетна установа?

Люсія 16:18
Еллена, і ми так робили, а сьогодні нам повідомили таку черговість

Тетяна 16:26
добрий день, підкажіть будь ласка, якщо вчитель проводить 18 годин і 0,25 ГПД чи потрібно в ДПС подавати повідомлення про сумісництво,

фк 16:31
Люсія, це не Чернігівська обл., то там все чудять.

Оксана 16:36
EVGENIY, Так

Марина 16:37
Люсія, то казна для власної зручності вимагає, щоб не заморочуватись і не відстежувати....

EVGENIY 16:38
Оксана, дивно що ви термін адміністративні витрати використали, як ви можете до них віднести? А головне де ви їх виднесли на адміністравні витрати?

EVGENIY 16:40
Оксана, як вам надійшли ці кошти? На який саме рахунок? Ви їх показали в формі 4-2? Ви так багато не сказали щоб вам допогти

EVGENIY 16:42
Оксана, якщо вас профінансувала громада по загальному фонду або спецфонду інші надходження це форма 4-3 кошти повертають як повернення фінансування як в кінці року повертаються всі залишки

Оксана 16:44
EVGENIY, Кошти нам надійшли на валютний рахунок в банк , після того як ми мали договори на ті чи інші товари чи послуги ми робили заявку на пародаж валюти, після цього гривні надходили на дохідний рахунок в казну псля ми робили кошториси і оплуту здійснювали з реєстраційного рахунку.......

EVGENIY 16:48
Оксана, і як от до цього всього можна було здогадатися прочитавши ваше перше питання?

EVGENIY 16:48
Оксана, тоді до чого тут громада? Ви питаєте як повернути кошти громаді?

EVGENIY 16:50
Оксана, якщо у вас залишок по 4-2 то і повертати його треба з дохідного рахунку, але поки я не зрозумів куди в його хочете повернути )))

Оксана 17:00
EVGENIY, Хочемо повернути в бюджет, адже адміністративні витрати за міжнародними стандартами це канцтовари, поштові послуги, за які ми платили з апарату міської ради, тому і получився залишок коштів у валюті

Люсія 17:01
фк, так Чернігівська

EVGENIY 17:02
Оксана, як ви все заплутали, тепер пишите залишок у валюті, так залишок на реєстраційному рахунку в казначействі чи залишок у валюти на рахунку в банку?

Оксана 17:03
EVGENIY, Залишок у валюті на рахунку в банку

EVGENIY 17:04
Оксана, так може його треба повернути тому хто вам дав ці кошти?

Оксана 17:06
EVGENIY, За результатами перевірки нам надійшло підтвердження від Спільного технічного секретаріату даного проекту про те, що реалізований проект завершено та розрахунки проведені в повному обсязі

EVGENIY 17:15
Оксана, є в місцевих бюджетах код доходів 24060300 кидайте мабуть туди на доходи бюджета або краще запитайте у фінвідділі

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”