Попередня оплата за газ


iuad11us
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 21 січня 2016, 16:31
Регіон: Житомирская область

Повідомлення iuad11us »

Добрий день! Ми бюджетна установа. 15 вересня 2018 року буде проводитися свято - день міста, на яке запрошуються гурти. у нас є угода про проведення святкових заходів. Предмет договору - послуги по організації концерту ( в т.ч. приїзд технічного персоналу, доставка звукового, світлового обладнання, монтаж сцени). Питання - чи можемо ми проводити пепередню оплату 30% згідно постанови 117 ( інші роботи і послуги, якщо розмір такої оплати не перевищить 30% їх вартості )? ТЕРМІНОВО!!!!! ДЯКУЮ!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10324
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

iuad11us писав:Добрий день! Ми бюджетна установа. 15 вересня 2018 року буде проводитися свято - день міста, на яке запрошуються гурти. у нас є угода про проведення святкових заходів. Предмет договору - послуги по організації концерту ( в т.ч. приїзд технічного персоналу, доставка звукового, світлового обладнання, монтаж сцени). Питання - чи можемо ми проводити пепередню оплату 30% згідно постанови 117 ( інші роботи і послуги, якщо розмір такої оплати не перевищить 30% їх вартості )? ТЕРМІНОВО!!!!! ДЯКУЮ!
Установити, що розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі закупівлі: 

1) на строк не більше одного місяця:

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/pro-zdiysnennya-poperednoyi-oplati/

Відповісти

Повернутись до “Как создавать темы”