Бюджетна підтримка театрів та цирків: тепер для всіх організаційно-правових форм

Бюджетні кошти будуть спрямовуватися на фінансову підтримку національних театрів і цирків незалежно від їх організаційно-правових форм. Такі зміни вніс Кабмін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури за деякими програмами.


Відтепер за програмою «Фінансова підтримка національних театрів» бюджетні кошти будуть спрямовуватися на забезпечення діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази національних театрів незалежно від організаційно-правової форми, а за програмою «Фінансова підтримка національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій» — на забезпечення статутної діяльності концертних організацій, філармонії, цирку, які мають статус національних, та державних концертних і циркових організацій незалежно від організаційно-правової форми.

Також уточнено, що головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетних програм є Мінкультури.

Встановлено, що одержувачами бюджетних коштів є національні театри, національні та державні художні колективи, концертні і циркові організації; національні творчі спілки та їх регіональні відділення у сфері культури і мистецтва і Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 26.11.2014 р. № 689, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі