Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.14
1877 0
Друкувати
Обране

Бюджетна підтримка театрів та цирків: тепер для всіх організаційно-правових форм

Бюджетні кошти будуть спрямовуватися на фінансову підтримку національних театрів і цирків незалежно від їх організаційно-правових форм. Такі зміни вніс Кабмін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури за деякими програмами.

Відтепер за програмою «Фінансова підтримка національних театрів» бюджетні кошти будуть спрямовуватися на забезпечення діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази національних театрів незалежно від організаційно-правової форми, а за програмою «Фінансова підтримка національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій» — на забезпечення статутної діяльності концертних організацій, філармонії, цирку, які мають статус національних, та державних концертних і циркових організацій незалежно від організаційно-правової форми.

Також уточнено, що головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетних програм є Мінкультури.

Встановлено, що одержувачами бюджетних коштів є національні театри, національні та державні художні колективи, концертні і циркові організації; національні творчі спілки та їх регіональні відділення у сфері культури і мистецтва і Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 26.11.2014 р. № 689, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×