Нашi сайти:

Бюджетна підтримка театрів та цирків: тепер для всіх організаційно-правових форм

Бюджетні кошти будуть спрямовуватися на фінансову підтримку національних театрів і цирків незалежно від їх організаційно-правових форм. Такі зміни вніс Кабмін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству культури за деякими програмами.


Відтепер за програмою «Фінансова підтримка національних театрів» бюджетні кошти будуть спрямовуватися на забезпечення діяльності та зміцнення матеріально-технічної бази національних театрів незалежно від організаційно-правової форми, а за програмою «Фінансова підтримка національних та державних художніх колективів, концертних і циркових організацій» — на забезпечення статутної діяльності концертних організацій, філармонії, цирку, які мають статус національних, та державних концертних і циркових організацій незалежно від організаційно-правової форми.

Також уточнено, що головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетних програм є Мінкультури.

Встановлено, що одержувачами бюджетних коштів є національні театри, національні та державні художні колективи, концертні і циркові організації; національні творчі спілки та їх регіональні відділення у сфері культури і мистецтва і Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Такі зміни затверджені постановою КМУ від 26.11.2014 р. № 689, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі