Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.07.19
17937 2
Друкувати
Обране

ДКСУ оновило методичні рекомендації щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та проведення платежів

Методичні рекомендації визначають перелік підтвердних документів, передбачених законодавством, залежно від сутності платежу, які надаються розпорядниками бюджетних коштів до органів Державної казначейської служби України на стадіях реєстрації бюджетних зобов'язань, бюджетних фінансових зобов'язань та проведення платежів.

У разі проведення платежів з небюджетних рахунків, підприємства, установи, організації та фізичні особи – підприємці подають до органів Казначейства підтвердні документи, у випадках, передбачених законодавчими та іншими нормативно-правовими актами.

Перелік підтвердних документів, які подаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів до Казначейства, є орієнтовним і може змінюватися залежно від змін у законодавстві.

У разі обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів із застосовуванням системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» (далі – система Казначейства) з використанням засобів криптографічного захисту інформації Казначейства, між розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та органами Казначейства здійснюється обмін документами в електронному вигляді, в тому числі електронними документами.

У разі неможливості передавання документів в електронному вигляді до системи Казначейства розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів з технічних причин або в інших випадках, визначених законодавством, до органу Казначейства подаються документи на паперових та електронних носіях.

Наказ ДКСУ від 19.07.2019 р. № 213 "Методичні рекомендації щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань, бюджетних фінансових зобов'язань та проведення платежів"


 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Бухгалтер
31.07.2019
Перелік підтвердних документів, які подаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів до Казначейства, є ОРІЄНТОВНИМ і може змінюватися залежно від НАСТРОЮ КАЗНАЧЕЯ,що обслуговує таку установу
Енгрібьорд Бухгалтер
31.07.2019
По-перше: На те вони і "методичні рекомендації"По-друге: Іх саме ж таки Казначейство вигадує і затверджує, то ж чому ні?transparent_pxl.png
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі