Економія бюджетних коштів: чергові «поблажки» від Кабміну

Кабмін вніс чергові зміни до своєї постанови від 01.03.2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».


На цей раз Кабмін дозволив бюджетникам здійснювати витрати на:

— оплату послуг мобільного зв’язку за рахунок коштів спецфонду держбюджету для забезпечення підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Держводагентства, управління віддаленими від основних баз водогосподарськими об’єктами;

— придбання меблів для розміщення особового складу у польових умовах, укомплектування казарм та приміщень, переобладнаних під гуртожитки;

— придбання транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення для Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів, Адміністрації Держспецзв'язку, Державної спеціальної служби транспорту, органів і підрозділів служби цивільного захисту, проведення ремонту, пов'язаного з передислокацією та відселенням з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в інші регіони України, у зв'язку з проведенням заходів з мобілізації та нарощування боєздатності військ.

Зміни внесені постановою КМУ від 01.10.2014 р. № 497, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі