Нашi сайти:

Економія бюджетних коштів: чергові «поблажки» від Кабміну

Кабмін вніс чергові зміни до своєї постанови від 01.03.2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету».


На цей раз Кабмін дозволив бюджетникам здійснювати витрати на:

— оплату послуг мобільного зв’язку за рахунок коштів спецфонду держбюджету для забезпечення підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Держводагентства, управління віддаленими від основних баз водогосподарськими об’єктами;

— придбання меблів для розміщення особового складу у польових умовах, укомплектування казарм та приміщень, переобладнаних під гуртожитки;

— придбання транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення для Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів, Адміністрації Держспецзв'язку, Державної спеціальної служби транспорту, органів і підрозділів служби цивільного захисту, проведення ремонту, пов'язаного з передислокацією та відселенням з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя в інші регіони України, у зв'язку з проведенням заходів з мобілізації та нарощування боєздатності військ.

Зміни внесені постановою КМУ від 01.10.2014 р. № 497, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі