Головбухи бюджетних установ, не забудьте до 1 березня погодити в установах вищого рівня анкету щорічного оцінювання
Головбухи бюджетних установ повинні до 1 березня погодити в установах вищого рівня анкету щорічного оцінювання. Цього вимагає Порядок проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, затверджений наказом Мінфіну від 01.12.2011 р. № 1537.
Так, згідно з п. 7 цього Порядку анкета про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень до 1 березня року, у якому проводиться оцінка, направляється на погодження до керівника та головного бухгалтера бюджетної установи, якій підпорядкована бюджетна установа, у разі коли така установа є розпорядником коштів нижчого рівня державного чи місцевого бюджету.
Погоджена анкета повертається головному бухгалтеру не пізніше за 15 березня. Після цього анкету слід подати до комісії органу Казначейства. Зробити це слід не пізніше за 1 квітня.
Зауважимо, що форма анкети, наведена у додатку до Порядку № 1537, і у 2020 році вона не змінилася.
Детальніше про щорічне оцінювання головних бухгалтерів бюджетних установ — у наступному номері нашого журналу.
БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ ЛЮТИЙ, 2020/№ 8