Кабмін дозволив МОЗ коригувати заявки на закупівлю товарів і послуг

Кабмін постановою від 06.08.2014 р. № 325 урегулював деякі питання використання у 2014 році коштів, передбачених у держбюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я.


Так, Кабмін установив, що у 2014 році кошти, передбачені Міністерству охорони здоров’я у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, використовуються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 17.03.2011 р. № 298, з урахуванням того, що Міністерство охорони здоров’я може коригувати заявки на закупівлю товарів і послуг, подані територіальними органами охорони здоров’я та підпорядкованими установами пропорційно фактичному обсягу фінансування видатків. Про результати коригування бюджетних призначень Міністерство охорони здоров’я повідомляє територіальним органам охорони здоров’я та підпорядкованим установам.

Постанова № 325 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі