Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.08.14
1337 0
Друкувати
Обране

Кабмін дозволив МОЗ коригувати заявки на закупівлю товарів і послуг

Кабмін постановою від 06.08.2014 р. № 325 урегулював деякі питання використання у 2014 році коштів, передбачених у держбюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я.

Так, Кабмін установив, що у 2014 році кошти, передбачені Міністерству охорони здоров’я у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, використовуються відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 17.03.2011 р. № 298, з урахуванням того, що Міністерство охорони здоров’я може коригувати заявки на закупівлю товарів і послуг, подані територіальними органами охорони здоров’я та підпорядкованими установами пропорційно фактичному обсягу фінансування видатків. Про результати коригування бюджетних призначень Міністерство охорони здоров’я повідомляє територіальним органам охорони здоров’я та підпорядкованим установам.

Постанова № 325 набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі