Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.08.14
1714 0
Друкувати
Обране

Кабмін «зекономить» на авіаційному спорті

Кабмін зменшує обсяги фінансування авіаційно-спортивних клубів та фізкультурно-спортивних товариств авіаційного профілю.

Так, бюджетні кошти, що передбачені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, не будуть використовуватися  на фінансування авіаційно-спортивних клубів Товариства сприяння обороні України (оплата праці працівників, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, банківських послуг), а також на організацію і проведення ними спортивних заходів загальнодержавного рівня, повноваження на проведення яких надані таким клубам Мінмолодьспортом.

Натомість тепер всеукраїнські фізкультурно-спортивні товариства, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості для виконання програм і здійснення заходів аерокосмічного профілю серед дітей та молоді можуть брати участь в конкурсі з визначення програм, для виконання яких надається фінансова підтримка. Порядок участі в конкурсі визначено Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Крім того втратить чинність постанова від 16.10.1992 р. № 588 «Про джерела фінансування авіаційних видів спорту».

Вказані зміни внесені постановою КМУ від 27.08.2014 р. № 383, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі