Нашi сайти:

Кабмін «зекономить» на авіаційному спорті

Кабмін зменшує обсяги фінансування авіаційно-спортивних клубів та фізкультурно-спортивних товариств авіаційного профілю.


Так, бюджетні кошти, що передбачені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, не будуть використовуватися  на фінансування авіаційно-спортивних клубів Товариства сприяння обороні України (оплата праці працівників, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, банківських послуг), а також на організацію і проведення ними спортивних заходів загальнодержавного рівня, повноваження на проведення яких надані таким клубам Мінмолодьспортом.

Натомість тепер всеукраїнські фізкультурно-спортивні товариства, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості для виконання програм і здійснення заходів аерокосмічного профілю серед дітей та молоді можуть брати участь в конкурсі з визначення програм, для виконання яких надається фінансова підтримка. Порядок участі в конкурсі визначено Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

Крім того втратить чинність постанова від 16.10.1992 р. № 588 «Про джерела фінансування авіаційних видів спорту».

Вказані зміни внесені постановою КМУ від 27.08.2014 р. № 383, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі