Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.08.19
14878 24
Друкувати
Обране

Казначейство готується прибрати з усіх документів код/МФО банку

На сайті Міністерства фінансів опубліковано проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України»


Проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» (далі – проект наказу) розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог Національного банку України щодо формування та запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні.

Проектом наказу передбачено виключення параметру код/МФО банку в нормативно-правових актах Міністерства фінансів України та приведення їх у відповідність до норм бюджетного законодавства.

код/МФО банку зникне в формі платіжного доручення, та в реєстрах фінансових зобов’язань

Також цим проектом підкориговано форми реєстрів юридичних та фінансових зобов’язань в частині Коду розпорядника (одержувача) бюджетних коштів відповідно до Єдиного реєстру - тепер він шестизначний (на даний час код в реєстрах п'ятизначний хоча сам код шестизначний)

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 листопада 2019 року

Проект Наказу МФУ Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
02.12.21 До уваги користувачів СДО «Клієнт казначейства - Казначейство», в Казначействі були технічні проблеми Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що в зв’язку із технічними проблемами з боку постачальника послуг Інтернет-зв’язку Казначейства, на даний час відсутня технічна можливість доступу користувачів до системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство (СДО).
02.12.21 Держбюджет - 2022 прийнято: якою будуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2022 рік"
26.11.21 До уваги користувачів СДО «Клієнт казначейства – Казначейство» Державна казначейська служба України інформує,
коментарі
(24)
Енгрібьорд
13.08.2019
А зміни до програмного забезпечення ДКСУ коли внесе? В грудні? Питав про перехід на "ібан" в місцевій казні, то там про строки ще ніхто не те щоб не говорить, а навіть і не думає - воно в далекій-далекій перспективі.
Злой админ Енгрібьорд
13.08.2019
Подождите вы с изменениями в ПО. Старт IBAN в полном объёме только с 1 ноября. И отличайте проект приказа от изданного приказа.
Антизлой дамин Злой админ
13.08.2019
До 1 листопада паралельно діють обидва рахунки, а після вже ні! Однозначно буде оновлено ПЗ.
Енгрібьорд Злой админ
13.08.2019
Справа тут хоча б у тому:- що ще жодна глобальна зміна в ПЗ ДКСУ, на моїй пам"яті" не проходила без якихось проблем (то сервери не справляються з напливом бажаючих то оновлення криво зроблять - так що для нього ще окремі фікси качати треба)- при наборі 2 десятків символів у назві рахунку машинально помилитися значно легше ніж при наборі 1 десятку;- в мене 35 КПК (на деяких з них декілька рахунків) і мене непокоє така неочевидна річ як реалізація сортування рахунків в ПЗ ДКСУ після вилучення реквізиту МФО (якщо зараз я після вводу МФО бачу скажімо 10 рахунків контрагентів в яких легко можно зорієнтуватися, то після його вилучення їх буде скажімо 100)І це так, лише перші проблеми які відразу приходять в голову.Тож цілком нормально непокоїтися про строки оновлення ПЗ. Одна справа поступово вносити нові рахунки, скажімо, з вересня і зовсім інша галопом в останні дні жовтня
Ikar Злой админ
13.08.2019
але як бутит тим кому вже виписують рахунок в IBAN?
100% Ikar
13.08.2019
Працівник приніс реквізити на оплату зарплати йому на іншу картку, у довідці рахунок ібан, щоб внести в мережу "витягувала" мфо 3-8 цифра, а рахунок з 14 цифри, так і будемо перераховувати, якщо мені мережа ібан не надає то як по іншому? і ще щоб не вернули,це ж зарплата, невиплата це штрафи і статті!!!
EVGENIY 100%
13.08.2019
з ІБАНА витягніть разунок і мфо впишіть в свою прогу і користуйтеся
Ikar EVGENIY
20.08.2019
ІВАН ще містить контрольне число і взагалі, розділи то можна але це не зовсім одне і теж вийде...як має себе повести казначей в даному випадку?)
Ikar Ikar
20.08.2019
та й як постановило НБУ казначейство ВЖЕ має пропускати ПДз ІВАНом
папвап EVGENIY
14.08.2019
Я ж про це і розписала у своєму комментарі !
Тетяна Енгрібьорд
13.08.2019
Та як завжди зроблять набігом, а потім на нас "шліфуватимуть". Таки да, кінець року, платежи можуть буть під загрозою. В нас сумний досвід впровадження е-звітності та СДО ще не забутий
Бухгалтер
13.08.2019
Як я рада!Дякуємо! А то сиджу без діла))))
Stavr Бухгалтер
13.08.2019
А в чем проблема? Вам добавляют еще один отчет? или требуют чего-то больше подавать в казначейство? Формы документов приводят в соответствие с новым форматом счетов, вот и все.
111 Stavr
13.08.2019
проблема в дополнительных соглашениях к огромной куче долгоиграющих договоров, т.к. по старым счетам + МФО казначейство уже оплачивать не будет. И это все накануне окончания бюджетного года
Злой админ 111
13.08.2019
До окончания бюджетного года ещё как Киева в известной позе! К тому же, подумайте сами, ЗАЧЕМ нужно МФО, если эта информация УЖЕ заложена в номер счёт по стандарту IBAN?
Бухгалтер Stavr
13.08.2019
опять обновления неизвестно в каком виде, опять "рожать "все будем .
Бухгалтер Stavr
13.08.2019
просто радуюсь,а то посмотришь по сторонам -люди спят на работах,а тут всегда в тонусе будешь!нет проблем:1000 специалистов вносят изменения,а ты везде должен все знать и успевать.Проблем нет!Приводили бы так зарплаты в соответствие.
EVGENIY
13.08.2019
Це тільки проект! І ще не факт що ДКСУ буде переходити саме до 1 листопада, може там все ж таки розумні люди і перейдуть з 1 січня :)
Енгрібьорд EVGENIY
13.08.2019
Певні банківські установи вже на соцзахист листи понаписували, що з 1 листопада не будуть зараховувати допомоги і таке інше на старі рахунки. Отакі розумні люди там сидять :)
Яушоці
13.08.2019
То Є-(б̶)дата, то ІБАН... Не життя у бухгалтера, а самі розумієте шо...
Тетяна Яушоці
14.08.2019
То есть, снова гороскоп сулит незабываемые сексуальные впечатления. Но на этот раз не от того, что вызовет начальник, а от новых "покращань"
КЛАД
15.08.2019
А если поставщики уже дают документы на оплату со счетами в формате ИБАН, что делать? Казна - отказывается принимать документы, поставщики - отказываються менять реквизиты.
Олег
16.08.2019
А коли програму поібану зроблять.
Юлія
01.10.2019
Підскажіть будь ласка що роботи СДО не відтворює всі знаки нового рахунку ібан а лише перших 14 знаків?
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.