Підписано Закон про Загальнодержавну програму боротьби зі СНІДом на 2014-2018 роки

Президент підписав Закон № 1708-VII «Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки».


Виконання Програми дасть змогу значно зменшити кількість нових випадків інфікування ВІЛ серед населення; зменшити на 50% ризик інфікування ВІЛ медичних працівників, а також - кількість нових випадків інфікування серед представників груп підвищеного ризику. Також очікується зменшення до 1% інфікування внаслідок передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини.

Програма дозволить забезпечити доступ усіх представників груп підвищеного ризику до участі у профілактичних програмах, охопити всіх учнів та студентів програмами профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та формування здорового способу життя.

Також виконання Програми має на меті формування серед населення толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, і зниження на 50% рівня дискримінації таких людей.

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів, Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, а також інших джерел.

За матеріалами Прес-служби Президента України

 

Теги: закон


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі