План тотальної економії від Мінфіну: повний текст

У розпорядженні редакції DT.UA опинилися рекомендації щодо змін до законодавства, підготовлені Міністерством фінансів України, з метою оптимізації витрат з держбюджету.


Документ, викладений на 120 сторінках, пропонує зміни в закони України, укази президента, а також рішення уряду.

Пропозиції Мінфіну супроводжується дорученням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка членам уряду "особисто опрацювати" документ і доповісти про результати під час засідання урядового комітету з питань соціально-економічного розвитку та європейської інтеграції, яке повинно було відбутися 5 грудня.

З метою скорочення видатків бюджету Мінфін пропонує внести зміни в законодавство, що регулюєгуманітарну сферу, сферу державного управління, пенсійне забезпечення, соціальне страхування, роботу органів прокуратури і армії.

Як наголошується в документі, реалізація пропозицій Мінфіну "сприятиме уникненню вишукання додаткових витрат бюджету в 2015 році в обсязі близько 496,9 млрд грн, джерела покриття яких відсутні, забезпечить економію державних коштів в обсязі близько 27,1 млрд грн, а також збільшить дохідну частину бюджету на суму близько 0,9 млрд грн, що гарантуватиме часткове збалансування бюджету".

За матерыалами Зеркало неделиПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Наталія
12.12.2014
Всім зрозуміло, що казну опустошили і треба щось робити. Але чого держава знову лізу в карман самих низькооплачуваних соціальних сфер? В багатьох районах уже нікому працювати в бухгалтеріях бюджетних установ, а після цього нововведення треба буде придумувати закон про примусові роботи. І за що боролись??
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі