Нашi сайти:

План тотальної економії від Мінфіну: повний текст

У розпорядженні редакції DT.UA опинилися рекомендації щодо змін до законодавства, підготовлені Міністерством фінансів України, з метою оптимізації витрат з держбюджету.


Документ, викладений на 120 сторінках, пропонує зміни в закони України, укази президента, а також рішення уряду.

Пропозиції Мінфіну супроводжується дорученням прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка членам уряду "особисто опрацювати" документ і доповісти про результати під час засідання урядового комітету з питань соціально-економічного розвитку та європейської інтеграції, яке повинно було відбутися 5 грудня.

З метою скорочення видатків бюджету Мінфін пропонує внести зміни в законодавство, що регулюєгуманітарну сферу, сферу державного управління, пенсійне забезпечення, соціальне страхування, роботу органів прокуратури і армії.

Як наголошується в документі, реалізація пропозицій Мінфіну "сприятиме уникненню вишукання додаткових витрат бюджету в 2015 році в обсязі близько 496,9 млрд грн, джерела покриття яких відсутні, забезпечить економію державних коштів в обсязі близько 27,1 млрд грн, а також збільшить дохідну частину бюджету на суму близько 0,9 млрд грн, що гарантуватиме часткове збалансування бюджету".

За матерыалами Зеркало недели

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Наталія
12.12.2014
Всім зрозуміло, що казну опустошили і треба щось робити. Але чого держава знову лізу в карман самих низькооплачуваних соціальних сфер? В багатьох районах уже нікому працювати в бухгалтеріях бюджетних установ, а після цього нововведення треба буде придумувати закон про примусові роботи. І за що боролись??
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі