Порядок використання бюджетних коштів на оплату наукових розробок для сільськогосподарської та харчової промисловості втратить чинність

Мінагрополітики спільно з Мінфіном визнали таким, що втратив чинність, свій наказ від 26.02.2002 р. № 57/131 «Про затвердження Порядку використання коштів Державного бюджету України на оплату робіт з розробки науково-дослідної і конструкторської документації, виготовлення та випробування дослідних зразків техніки для сільського господарства, харчової та переробної промисловості».


Нагадаємо, що зазначений Порядок визначав механізм використання коштів, передбачених у Держбюджеті на відповідний рік на фінансування робіт з розробки науково-дослідної і конструкторської документації, виготовлення та випробування дослідних зразків техніки для сільського господарства, харчової та переробної промисловості (КПКВ 2801270, КЕКВ 1170 «Дослідження і розробки, державні програми») відповідно до Програми виробництва технологічних комплексів машин та обладнання для агропромислового комплексу на 1998 - 2005 роки.

Наказ Мінагрополітики та Мінфіну від 26.09.2014 р. № 370/978. Набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі