Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.10.14
2964 0
Друкувати
Обране

Програмно-цільовий метод складання та виконання місцевих бюджетів відтепер не експеримент: затверджено постійну «нормативку»

Мінфін визначився з питанням запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів, та замість експериментальних нормативно-правових актів затвердив постійно діючі.

Так, Мінфін затвердив:

Інструкцію про статус та особливості участі у бюджетному процесі відповідальних виконавців бюджетних програм місцевих бюджетів;

— Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання;

— Форму паспорта бюджетної програми місцевого бюджету;

— Форму звіту про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету.

Встановлено, що головні розпорядники коштів місцевого бюджету:

— є відповідальними за розробку і затвердження спільно з місцевими фінансовими органами паспортів бюджетних програм;

— у терміни, визначені для подання зведеної річної фінансової та бюджетної звітності, подають до місцевих фінансових органів звіти про виконання паспортів бюджетних програм за затвердженою формою у паперовому та електронному вигляді;

— протягом 30 днів після складання звіту про виконання паспорта бюджетної програми подають місцевому фінансовому органу узагальнені результати аналізу ефективності бюджетних програм.

Вказані документи затверджені наказом Мінфіну від 26.08.2014 р. № 836, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність наказ Мінфіну від 09.07.2010 р. № 679 «Про деякі питання проведення експерименту із запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів».

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі