Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7363 2
Друкувати
Обране

Щодо пред’явлення підтвердних документів у разі реєстрації зобов’язань без використання СДО

Держказначейство у листі від 04.09.2020 р. № 16-06-06/15505 надало роз’яснення щодо надання підтвердних документів при реєстрації бюджетних фінансових зобов’язань без використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства — Казначейство» (СДО).


У листі зазначено, що при застосуванні СДО копії підтвердних документів у електронному вигляді зберігаються у системі протягом бюджетного періоду (року). Тому розпоряднику бюджетних коштів недоцільно повторно (щомісячно) при реєстрації бюджетних фінансових зобов’язань подавати до органів Казначейства договори, які були подані на етапі реєстрації бюджетних зобов’язань.

При реєстрації бюджетних зобов’язань, наданих без використання СДО, копії підтвердних документів у органах Казначейства не зберігаються. Тому при реєстрації бюджетних фінансових зобов’язань необхідно надавати оригінали документів або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов’язання та бюджетного фінансового зобов’язання.

Джерело:
БЮДЖЕТНА БУХГАЛТЕРІЯ ЖОВТЕНЬ, 2020/№ 37

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(2)
Ikar
07.10.2020
а було якось інакше?
Марина Ikar
15.10.2020
Було. Ще цієї весною казначейство вимагало до фінансових зобов'язань прикріплювати договори. Але до п/д і тепер потрібно прикліплюваьи всі документи і це жах. Відскануй спочатку фінансові, потім об'єднай їх з юридичними. Так і граємося цілими днями.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд