Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.10.14
1362 0
Друкувати
Обране

Щодо використання окружними виборчими комісіями коштів, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України

Держказначейство зазначило, що на забезпечення підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 2014 року, з державного бюджету виділено 957,8 млн гривень. Станом на 27.10.2014 використано 157,6 млн грн, або 16,5 % запланованих видатків.

Окружні виборчі комісії обслуговуються за територіями в Головних управліннях Державної казначейської служби України.

Державна казначейська служба України повідомляє, що граничним терміном використання зазначених бюджетних коштів окружними виборчими комісіями є сьомий день з дня офіційного оприлюднення результатів виборів народних депутатів.

Після настання цього терміну територіальні органи Державної казначейської служби України не мають права проводити операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів окружними виборчими комісіями.

Тому, Казначейство України звертається до окружних виборчих комісій своєчасно використовувати передбачені їм бюджетні кошти.

Крім того, зазначаємо, що невикористані окружними виборчими комісіями бюджетні кошти згідно з бюджетним законодавством будуть повернуті на рахунок Центральної виборчої комісії у десятиденний термін з дня офіційного оприлюднення результатів виборів народних депутатів.

В подальшому, кредиторська заборгованість в межах бюджетних асигнувань, яка виникла в окружних виборчих комісіях, буде погашатися Центральною виборчою комісією на рівні центрального апарату Казначейства України.

За матеріалами Прес-служби Державної казначейської служби України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі