Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.11.14
1451 0
Друкувати
Обране

Субвенції по різниці в тарифах перерозподілять з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей на інші регіони

5 листопада Уряд на своєму засіданні затвердив Постанову, розроблену Мінрегіоном на виконання доручення Прем’єр-міністра України, щодо питань надання у 2014 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах.

Згідно з постановою, кошти субвенції у розмірі 1,3 млрд. грн., що були передбачені на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплопостачання населенню тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, будуть розподілені між іншими регіонами держави для використання їх у повному обсязі. Розподіл субвенції буде здійснено в розмірі фактичної суми заборгованості з різниці в тарифах, яка утвориться протягом ІІ півріччя 2014 року у регіонах з урахуванням заборгованості зі сплати штрафних санкцій (пені), які нараховані відповідно до судових рішень.

Також буде перерозподілено між регіонами субвенцію у 433 млн. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення.

Зміни розроблені в межах затверджених бюджетних асигнувань і здійснюються з метою забезпечення сталого функціонування паливно-енергетичного комплексу України та проходження опалювального періоду 2014/2015 років. 

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі