Нашi сайти:

Як населеним пунктам на території АТО перераховуватимуть міжбюджетні трансферти: порядок від Кабміну

Кабмін затвердив Порядок перерахування міжбюджетних трансфертів за місцевими бюджетами у населених пунктах Донецької та Луганської областей, що розташовані на території проведення антитерористичної операції.


Цей Порядок визначає механізм перерахування міжбюджетних трансфертів (базова дотація, додаткові дотації, субвенції, реверсна дотація) за місцевими бюджетами у населених пунктах Донецької та Луганської областей, що розташовані на території проведення АТО.

Встановлено, що Казначейство не перераховує:

—  міжбюджетні трансферти з державного бюджету місцевим бюджетам населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, згідно з переліком, затвердженим розпорядженням КМУ від 07.11.2014 р. № 1085;

— реверсну дотацію з обласних бюджетів Донецької та Луганської областей до державного бюджету в період проведення АТО.

Перерахування вказаних трансферів відновлюється у тижневий строк з дня набрання чинності актом КМУ про виключення населеного пункту на тимчасово неконтрольованій території з вищезазначеного переліку.

Неперераховані обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам населених пунктів на тимчасово неконтрольованій території перерозподіляються шляхом збільшення обсягу:

— міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам населених пунктів, на територію яких переміщуються особи (споживачі гарантованих послуг) з населених пунктів на тимчасово неконтрольованій території;

— видатків державного бюджету на відновлення (будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію) інфраструктури у Донецькій та Луганській областях.

Порядок затверджено постановою КМУ від 25.02.2015 р. № 68, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі