Як зараховувати до бюджету плату за надання адмінпослуг: є Порядок

Органи МВС та ДМС при наданні послуг відтепер будуть використовувати Порядок зарахування до державного бюджету плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг.


Порядок визначає механізм зарахування, розподілу і перерахування до доходів загального та спеціального фондів державного бюджету коштів, що надходять як плата за надання адміністративних послуг, продукцію та документи, що видаються при наданні адміністративних послуг з придбання, перевезення, зберігання і носіння зброї, а також відповідно до Законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»  і «Про дорожній рух».

Встановлено, що порядок ведення бухгалтерського обліку коштів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, здійснюється відповідно до вимог наказу Мінфіну від 26.06.2013 р. № 611 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ».

З метою здійснення контролю за надходженням коштів від надання адміністративних послуг та для забезпечення своєчасного відображення зазначених операцій у бухгалтерському обліку органи Казначейства України щодня в електронному вигляді надають суб'єктам надання адміністративних послуг виписки з відповідних рахунків 3711, 3111, 3125, 3522 в установленому законодавством порядку.

Порядок затверджено наказом МВС та Мінфіну від 21.08.2014 р. № 846/825, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі