Нашi сайти:
1035 0
Друкувати
Обране

Як зараховувати до бюджету плату за надання адмінпослуг: є Порядок

Органи МВС та ДМС при наданні послуг відтепер будуть використовувати Порядок зарахування до державного бюджету плати за надання адміністративних послуг та продукцію і документи, що використовуються для оформлення цих послуг.


Порядок визначає механізм зарахування, розподілу і перерахування до доходів загального та спеціального фондів державного бюджету коштів, що надходять як плата за надання адміністративних послуг, продукцію та документи, що видаються при наданні адміністративних послуг з придбання, перевезення, зберігання і носіння зброї, а також відповідно до Законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»  і «Про дорожній рух».

Встановлено, що порядок ведення бухгалтерського обліку коштів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг, здійснюється відповідно до вимог наказу Мінфіну від 26.06.2013 р. № 611 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ».

З метою здійснення контролю за надходженням коштів від надання адміністративних послуг та для забезпечення своєчасного відображення зазначених операцій у бухгалтерському обліку органи Казначейства України щодня в електронному вигляді надають суб'єктам надання адміністративних послуг виписки з відповідних рахунків 3711, 3111, 3125, 3522 в установленому законодавством порядку.

Порядок затверджено наказом МВС та Мінфіну від 21.08.2014 р. № 846/825, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі