Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
9900 7
Друкувати
Обране

Затверджено середньострокове планування бюджету

Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №8044 і ввела середньострокове бюджетне планування.


Змін до Бюджетного кодексу, передбачають запровадження середньострокового бюджетного планування та вдосконалення програмно-цільового методу. Відтепер замість однорічних Основних напрямів бюджетної політики вводиться середньострокова Бюджетна декларація як документ стратегічного планування, що визначає бюджетну політику на наступні три роки. Інструментом середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні стануть трирічні місцеві фінансові плани.

Мінфін буде розробляти бюджетну декларацію з урахуванням положень документів державного стратегічного планування на п'ять і більше років, зокрема, галузевих стратегій та стратегічних планів діяльності головних розпорядників бюджетних коштів. У свою чергу, стратегічні плани розпорядників будуть уточнюватися на підставі Бюджетної декларації. Цим документом Мінфін запропонував оновити бюджетний календар. Кабінет Міністрів повинен схвалити бюджетну декларацію і макроекономічний прогноз не пізніше 1 червня. Це залишає достатньо часу для узгодження пропозицій до бюджету між головними розпорядниками та Мінфіном.

http://iportal.rada.gov.ua/

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(7)
Енгрібьорд
07.12.2018
То, навіть, вже й не смішно. То на три роки вперед вигадули тепер на п"ять буде. Я сказав би Картман - "Щикарно!!!"
Сашко
07.12.2018
Даешь Пятилетку за четыре года!!!!!
Наталя
07.12.2018
Хотілося б більше інформації про те, що роблять місцеві фінансові органи. Як нам оформляти трирічні місцеві фінансові плани? В рішенні райради, в розпорядженні РДА, в пояснювальній до рішення? може ще якось?

Олена
07.12.2018
які молодці, такі придумали як зекономити....закладаеш що дають, і більше три роки не буде...це взагалі навіть в голові не вкладається
бухгалтерия
07.12.2018
согласна делать проект 1 раз в 5 лет
Анна бухгалтерия
11.12.2018
Розмріялись! Хто і коли полегшував роботу бухгалтерам та економістам. Будемо робити кожен рік, але раніше , мабудь в травні, якщо до 1 червня, а то і в квітні, а не в вересні-жовтні, як раніше. Та ще додадуть безліч різних додаткових форм(якщо на п"ять років наперед), та пояснювальні записки з розрахунками на п"ять років будуть як дисертація з різноманітними аналізами, обгрунтуваннями, відповідностями до індифікативних показників. Цей дебілізм хотіли запровадити ще в цьому році, але їм ніколи було - треба більше поцупити з бюджету, до виборів.
Бухгалтер
02.01.2019
Якщо підхід до формування бюджетних запитів буде такий, як і в 2018 році - не розумію взагалі значення п'ятирічного формування проектів бюджету (на нього ж ніхто навіть не дивиться). Нехай зразу доводять коефіцієнт по всім КЕКВ і не морочать голову людям, бо робиш, обгрунтовуєш - а дарма.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд