Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
10265 5
Друкувати
Обране

Чи може охоронець працювати за договором ЦПХ?

Незважаючи на те, що держава посилила контроль за використанням найманої праці, а Управління Держпраці – роз’яснювальну роботу про переваги офіційного працевлаштування, знаходяться роботодавці, які ризикують, і йдуть «в обхід» трудового законодавства.


Працівниками Держпраці виявлено комунальне підприємство, де керівництво для отримання послуг з охорони укладало договори цивільно-правового характеру. Під час інспекційного відвідування встановлено, що договори на отримання охоронних послуг укладались взагалі з порушенням законодавства, оскільки згідно зі ст. 7 Закону України «Про ліцензування» діяльність із надання охоронних послуги підлягає ліцензуванню. Особи, з якими були укладені договори підприємством, ліцензії на надання охоронних послуг не мали.

Найголовніша відмінність між цивільно-правовими та трудовими договорами в тому, що укладення цивільно-правових договорів регулюється статями Цивільного кодексу, а трудових договорів - положеннями Кодексу законів про працю.

Так,  згідно з умовами укладених договорів (усі договори ідентичні) охоронці повинні були забезпечувати недопущення сторонніх осіб у приміщення (гаражі, бокси, склади, адмінбудинок), автотранспртної техніки на територію підприємства без дозволу керівника, підтримання належного санітарного стану на прилеглій до адмінбудинку території, прибирання сміття, опалого листя, снігу, підсипання протиожеледним матеріалом території перед адмінбудинком, в отоплювальний сезон отоплювати адмінбудинок, підтримувати оптимальний для роботи температурнй режим у його приміщеннях.

Крім того, умовами договорів, передбачено, що послуги надаються позмінно: у робочі дні із 17 год до 07 год 45 хв наступного дня, розпочинається (закінчується) чергова зміна прийняття (здачі) під охорону об’єкта, рухомого та нерухомого майна уповноваженій особі підприємства з внесенням відповідних записів у журнал прийому-здачі змін об’єкта, що охороняється.

Тобто, охоронцям чітко встановлено графік роботи, чітко визначено підпорядкованість уповноваженій особі підприємства.

І найголовніше: в укладених договорах чітко визначено матеріальну відповідальність охоронців та відшкодування за власний рахунок нанесених матеріальних збитків в разі зникнення або пошкодження майна, виявлених та зафіксованих в установленому порядку відповідним актом. Матеріальна відповідальність працівника передбачена ст. 131 КЗпП України, яким регулюються трудові відносини, а цивільно-правові відносини регулюються Цивільним кодексом.

Всі вище перелічені умови, мають ознаки трудового договору. Проте, фактично трудові договори із працівниками не укладено.

Слід відмітити, що при цьому, в штатному розписі передбачено 6 посад охоронців, проте фактично для виконання цих робіт підприємством залучаються особи за ЦПД. За поясненням керівництва підприємства, у зв’язку з тим, що підприємство за видом діяльності є збитковим, отримує фінансову підтримку з міського бюджету на виплату заробітної плати та податків, з метою економії бюджетних коштів було вирішено для охорони виробничої бази тимчасово укладати договори ЦПД з громадянами на період підбору на штатні вакансії осіб, які б відповідали вимогам і потребам підприємства.

Вказане є порушенням вимог ст. 24 Кодексу Завконів про працю України, якою передбачено, що працiвник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повiдомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалiзацiї державної полiтики з адмiнiстрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування про прийняття працiвника на роботу в порядку, встановленому Кабiнетом Мiнiстрiв України.

Необхідно зазначити, що оплата за укладеними договорами проводилась згідно з відомосями, разом із виплатою заробітної плати іншим працівникам підприємства. Кошти виплачувались частинами, хоча згідно з положеннями Цивільного кодексу, оплата за отримані послуги (роботи) повинна проводитись Замовником не пізніше п’яти банківських днів після прийняття послуг згідно з актом. Тобто, вказаний факт також може свідчити про приховані трудові відносини підприємства із надавачами послуг.

За результатами інспекційного відвідування, до КП застосовано штрафні санкції в розмірі 670140 гривень, та матеріали направлено до органів Нацполіції.

Управління Держпраці у Кіровоградській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(5)
василина
21.08.2018
підкажіть, чим передбачено право Держпраці давати оцінку та робити висновки цивільним правочинам? ведення договору цпх законодавством про працю не передбачено. на якій підставі такі документи переглядають.Чим таке передбачено?
123
21.08.2018
1. Нема такого Закону "Про ліцензування", є Закон "Про ліцензування видів господарської діяльності" і він стосується ліцензування видів господарської діяльності тільки суб’єктів господарювання, тобто юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань. Ліцензування діяльності фізичних осіб - не підприємців законодавством не передбачено.

2. Щодо законності включення в текст договору ЦПХ умов надання послуг та виконання робіт. Цивільне законодавство, зокрема, передбачає свободу цивільно - правового договору та врегулювання своїх відносини на власний розсуд.

3. Щодо матеріальної відповідальності. В статті 14 ЦКУ йдеться, що виконання цивільних обов'язків забезпечується засобами заохочення та відповідальністю, які встановлені договором або актом цивільного законодавства.
123 123
21.08.2018
4. Щодо виплати винагороди за договорами ЦПХ, яка проводилась згідно з відомостями, разом із виплатою заробітної плати іншим працівникам підприємства. Такий порядок виплати винагороди не суперечить нормам ЦКУ.

5. Щодо визначення працівниками Держпраці основної послуги за укладеним договором ЦПХ - послуги з охорони адмінбудинку та території підприємства. В укладеному договорі ЦПХ йдеться не тільки про охорону об'єкту, а також про виконання робіт з прибирання сміття, опалого листя, снігу, підсипання протиожеледним матеріалом території перед адмінбудинком, в опалювальний сезон отоплення адмінбудинку, підтримання оптимального для роботи температурного режим у його приміщеннях.
123 123
21.08.2018
6. Щодо намагання Держпраці уникнути спроби давати оцінку та робити висновки цивільної правочинності договора ЦПХ. У своїй статті Держпраці намагається акцентувати свої звинувачення на порушеннях комунальним підприємством трудового законодавства і КЗППУ, хоча об'єктом обговорення є саме укладений договір ЦПХ. Це робиться з умислом, щоб не створювати підстав для встановлення правочинності договора ЦПХ в судовому порядку. Частиною третьою статті 215 ЦКУ передбачено, що якщо недійсність правочину прямо не встановлена законом, але одна із сторін або інша заінтересована особа заперечує його дійсність на підставах, встановлених законом, такий правочин може бути визнаний недійсним (оспорюваний правочин) судом.

Цей перелік можна продовжити.
Олена
11.10.2018
Які посади підпадають під ЦПХ ?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд