Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.07.22
1133 0
Друкувати
Обране

Чи може роботодавець відмовити працівнику через війну у наданні довідки про зарплату?

Чи може роботодавець відмовити працівникові у наданні довідки про роботу та заробітну плату у період дії воєнного стану?

Ні, відповідно до ст. 49 КЗпП роботодавець зобов'язаний видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на даному підприємстві, в установі, організації із зазначенням спеціальності, кваліфікації, посади, часу роботи і розміру заробітної плати.

ГУ Держпраці у Дніпровському регіоні

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі