Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.06.22
6487 0
Друкувати
Обране

Чи можна відкликати працівника із відпустки без збереження заробітної плати?

Згідно із ст. 79 КЗпП та ст. 12 Закону України «Про відпустки» відкликати працівника з відпустки можна лише тоді, коли йому надано щорічну відпустку.

Крім того, відкликати працівника з щорічної відпустки можливо лише за його згодою і лише в окремих випадках:

- відвернення стихійного лиха, виробничої аварії або негайного усунення їх наслідків;

- відвернення нещасних випадків, простою;

- відвернення загибелі чи псування майна підприємства, установи, організації;

- в інших випадках, передбачених законодавством.

Відкликання працівника з інших видів відпусток не дозволяється. Тож якщо працівнику надали відпустку без збереження заробітної плати, відкликати його з такої відпустки не можна.

ГУ Держпраці у Хмельницькій області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі