Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.08.23
1465 0
Друкувати
Обране

Мінекономіки оновило критерії критично важливих підприємств для бронювання працівників

Міністерство економіки у своєму наказі від 14.06.2023 р. № 5496 внесло зміни до Критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для галузей національної економіки.

Наказ № 5496 офіційно опубліковано 10 серпня у виданні "Офіційний вісник України". Таким чином, документ набрав чинності з 10 серпня 2023 року.

Узагалі, є вісім критеріїв, за якими підприємства визначаються такими, які мають важливе значення для галузей національної економіки, при відповідності хоча б одному з таких критеріїв.

Наказом № 5496 було додано новий, дев'ятий критерій: здійснення протимінної діяльності (надання послуг та/або виконання робіт з гуманітарного розмінування території України).

Крім того, два критерії були переформульовані:

1. середня заробітна плата працівників підприємства, установи, організації, що здійснює діяльність у сфері, формування та/або реалізацію політики якої забезпечує Мінекономіки, має становити:

  • не нижче середньої заробітної плати по країні, помноженої на коефіцієнт 1,5 - для підприємств, установ, організацій, які мають середню кількість застрахованих осіб - працівників не менше 50 осіб;
  • не нижче середньої заробітної плати по країні, помноженої на коефіцієнт 3 - для підприємств, установ, організацій незалежно від кількості застрахованих осіб - працівників;

2. провадження діяльності на території трьох і більше областей України, у сфері формування та/або реалізацію політики якої забезпечує Мінекономіки, що підтверджується документами на право власності або оренду нерухомого майна, а також витягом з інформаційної системи органів ДПС щодо статусу розрахунків платника з бюджетом та цільовими фондами за місцезнаходженням філії, представництва, іншого відокремленого підрозділу.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі