UA | RU

Переведення працівника на іншу посаду в період відпустки по догляду за дитиною

Я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною. На підприємстві просять, щоб я написала заяву на переведення на іншу посаду. Чи мають вони право турбувати мене під час відпустки?


Наталія Карп’юк, заступник начальника Управління Держпраці у Рівненській області.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 32 КЗпП переведення на іншу роботу на тому самому підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згоди працівника, за винятком випадків, передбачених ст. 33 КЗпП, та в інших випадках, передбачених законодавством.

Таким чином, у вашому випадку для переведення на іншу посаду має бути ваша добра воля, яку ви маєте висловити у письмовій заяві.

Також абзацом другим ч. 3 ст. 2 Закону України «Про відпустки» передбачено, що право на відпустки забезпечується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених цим Законом.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Чьототам
16.07.2018
"Чи мають вони право турбувати мене під час відпустки?" - прямо корона впала.
Людина питає не про сам факт можливості чи законності такого переведення, а про те чи можуть до неї звернутися під час відпуски. Охохо


Ігор Чьототам
16.07.2018
Так і не відповіли чи можна турбувати під час відпустки А то до мене вже в перший день відпустки подзвонили що якась інформація прийшла і треба терміново дані.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі