Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.06.22
2000 0
Друкувати
Обране

Профспілки закликають Раду не підтримувати проєкт трудової реформи

Голова ПМГУ Олександр Рябко звернувся до Голови Верховної ради України Руслана Стефанчука щодо прийнятого ВРУ в першому читанні 12 травня п.р. законопроєкту № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфepi малого i середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність».

У зверненні йдеться про те, що положення законопроєкту № 5371 суперечать Конституції України, Конвенціям MOП, Директивам ЄC та в умовах зростання безробіття, відсутності достатньої кількості робочих місць призведуть до погіршення умов трудового договору для працівника порівняно з чинним законодавством та законодавством країн Європейського Союзу

Профспілка разом з працівниками з розумінням ставляться до існуючих обмежень на період дії складних для країни умов. Проте, ліквідація трудових прав не знаходить розуміння i обурює працівників, які сьогодні докладають героїчних зусиль, як на передовій так i трудовому фронті, для перемоги України в цій повномасштабній i кровопролитній війні.

Профспілка металургів і гірників України вважає пріоритетним розробку та прийняття нового Трудового кодексу України за участі профспілок - законних представників трудящих, який би враховував міжнародні норми й соціальні стандарти, визначені конвенціями Міжнародної організації праці та законодавчими актами Європейського Союзу.

Голова ПМГУ закликав народних депутатів України захистити європейський вибір Українського народу та не голосувати за проєкт № 5371.

З текстом звернення можна ознайомитись на сайті ПМГУ http://pmguinfo.dp.ua/

Федерація профспілок України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі