Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.08.23
1744 3
Друкувати
Обране

Відпустка на другу дитину чоловіку, якщо жінка у відпустці по догляду за першою дитиною

Чи може чоловік (працівник установи) у якого народилася друга дитина оформити відпустку по догляду за дитиною до трьохрічного віку, якщо у нього дружина перебуває у декретній відпусці з першою дитиною?

Так, може. Ці різні діти. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з виплатою за ці періоди допомоги відповідно до законодавства при народженні дитини надається лише одній з осіб, батьку чи матері за бажанням матері або батька дитини.

Це підтверджено внесеними змінами у ст. 179 КЗпП.

Щоб отримати відпустку, потрібно написати заяву і, відповідно, подати або свідоцтво про народження дитини, або інші документи, які підтверджують, що дитина  народилася.

Центральний регіон інспекційної діяльності у Дніпропетровській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Юлія
30.08.2023
А якщо жінка зовсім не працює?
Ганна
31.08.2023
А хто працювати буде і сім'ю годувати, якщо обоє батьків у такій відпустці?
Галина Ганна
31.08.2023
То вже їх справа. Може баба з дідом, як у моєї знайомоє. Вони з чоловіком були працюючими пенсіонерами, донька не працювала зовсім, а зять був ПІЛОТ! саме такий великий. Роботи пілотом не міг знайти, а іншу роботу вважав недостойною для себе. Двох дітей народили, і жили з батьками, бо житив квартирі, яку їм дала мама зятя, треба ж було гроші мати щоб хоч істи зготовити, а тут теща накорме
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі