Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.01.20
13501 21
Друкувати
Обране

Замість повідомляти військомат, дані про військові квитки додадуть до звітності в ДПС

"Ми знайшли, як мені здається, дуже елегантне рішення, як зменшити бюрократію для українського бізнесу, - пише на своїй сторінці в facebook Міністр КМУ Дмитро Дубілет.


Одна з частих скарг, яку доводиться чути від українських бізнесменів щодо зайвої бюрократії, стосується віськкоматів. За нашими законами компанії мають з ними постійно листуватись щодо своїх співробітників.

Годі і казати, що все листування виключно у паперовій формі.

Після ряду зустрічей з Міністерством оборони та іншими органами Кабмін відкриває проєкт з двох частин.

По-перше. Як відомо, зараз компанії подають по своїх співробітниках звітність у податкову службу. Ідея Уряду проста: додати в цю звітність пару полів по військовому квитку та вбити, таким чином, паперові документи.

"Мені ця ідея подобається тим, що державі не потрібно витрачати час і гроші та створювати якесь нове технічне рішення, а життя бізнесу не ускладниться новими звітами і програмами", - впевнений урядовець. 

І по-друге. Зараз бізнес повинен повідомляти військкомати про всілякі зміни в даних своїх співробітників. Тут рішення очевидне: зробити автоматичний збір інформації з уже наявних реєстрів і автоматично надсилати ці дані до військкоматів, не відволікаючи бізнес.

"Зараз складаємо план впровадження проекту. Я розраховую, що маємо все запустити та змінити законодавство вже цього року, - стверджує Дубілет. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(21)
Люда
20.01.2020
Що знову бухгалтерам додадуть роботу? Нам же нічим зайнятися.
Тетяна Люда
20.01.2020
А як же. Електронну трудову книжку - ось вам в звіті по ЕСВ, натє ще військомати. Що б ще бідному бухгалтеру навісити, як ще спростити роботу?
Інна
20.01.2020
Бухгалтери ж,спеціалісти широкого профілю....а зарплати,як у вузькопрофільних...
Соня
20.01.2020
Дебил Дубилет в своем репертуаре... Покращуватель хренов! Ну и сделай этот отчет отдельно - пусть и у кадровиков штаны попреют!
Ліка Соня
21.01.2020
Багато кадровиків робить бухгалтерську роботу, подає бухгалтерські звіти і повідомлення в податкову
Тетяна Ліка
22.01.2020
НЕ ВІРЮ!!!!!! Повідомлення про прийняття на роботу - не бухгалтерський звіт! Звіт по квотам в службу зайнятості - не бухгалтерський звіт! Просто віднести бумажку в податкову - не значить подать звіт! Будьласочка, скажіть, які саме бухгалтерські звіти цей унікальний кадровик подає в податкову або статистику, я вас благаю!
99 Тетяна
22.01.2020
А ще статистика 1пв, замість того щоб просто дати дані по фонду зарплати (ну ладно, в квартальному ще розподіл по ЗП) кадровикам, бухгалтери самостійно роблять увесь звіт, і по чисельності, і по годинам,і по руху персоналу
777
20.01.2020
ОХРЕНЕТЬ!!! ТОЧНО ПОРА УВОЛЬНЯТЬСЯ .
СтефаНа
20.01.2020
В прислів'ї: "Я и лошадь, я и бык, я и баба и мужик". А в нас: я і бухгалтер, і кадровик, і ІТ-шнік, і уповноважений по тендерах і ще хрін зна хто. Ще заставте бухгалтерів прибиральниками працювати, дебіли
Аля СтефаНа
21.01.2020
А у нас і таке є,самі прибираємо тому що прибиральницю скоротили.клас
бухком Аля
21.01.2020
та ж сама ситуація, прибиральницю скоротили, щойно вимила кабінет і свою частину коридору, бо з Нового року часу не вистачало, тепер почитаю "супер новини, які полегшують нам життя" щиро дякуємо пану Дебілету, та знову до роботи - звітність, програми, нові угоди, кошториси, мережі і т.д і т.п
Тетяна
20.01.2020
навіщо тримати інших робітників в установі ,якщо навантажують лише бухгалтерів
СтефаНа Тетяна
20.01.2020
вони по принципу: що бухгалтерія робить? два рази в місяць зарплату нараховує
Петро мальдівський
20.01.2020
Как же вы мне "дороги" со своими "упрощениями" и "покращеннями". Собрать бы вас всех и отправить на необитаемый остров что б вы сожрали друг-друга.
Маська
20.01.2020
Яку ще роботу ви додасте бухгалтеру? Нехай би ви так зарплати додавали, як роботу?! Ким тільки не є бухгалтер і чим тільки не займяється: Є-Дата, Прозорро, СДО, Є-Звітність (хоча ці всі програми, на мою думку, можна було з`єднати в одну), ще + комп`юрещиком треба бути. Нам більш робити нічого, як займатися цим г...ном. Та щей купу ключів треба мати бо кожен вимагає собі...Ще трудові книжки в звітність додадуть + це г...но... Як ви вже задовбали.... Сидять там походу одні ідіоти.
Світлана Маська
25.01.2020
Ні, там сидять "особі" які ні одного дня не працювали в установах, яким вони придумують нормативку, тому вони поняття не мають як люди тут на містах працюють. А вони отримують гроші за креатив, щоб йому. Вони придумують, а ми розгрібаємо.
Катерина
20.01.2020
Найбільша неповага до професії бухгалтера в нашій країні! Сидять там у високих кабінетах абсолютно некомпетентні чиновники і думають,як би ще покращити життя бухгалтерів?Кінець цьому буде?
Вікторія
20.01.2020
І чому це бухгалтер має розбиратися у військових квитках, я наприклад дивлюся в неї і нічого не розумію, навіщо воно мені?...
Оля Вікторія
21.01.2020
А хто ж буде розбиратися, не директор же, чи прибиральниця. Коли в штаті 5 чоловік. А чому б і не прибиральниця, в неї зарплата така ж як у мене.
Тамара Оля
22.01.2020
У прибиральниці більше!!! ще ж 10% ахімречовини! І у відпустку йде повний період, а не тиждень , як бухгалтер!transparent_pxl.png
бухгалтерия
21.01.2020
елегантне рішення???? та щоб вас посипало
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн