Нашi сайти:
6104 9
Друкувати
Обране

Звільняємо від роботи членів комісії. Вибори-2019

Вибори Президента України призначені на 31 березня 2019 року. І виборчий процес уже стартував (за 90 днів до виборів — з 31.12.2018 р., постанова ЦВК від 27.12.2018 р. № 25З). Отже, багатьом роботодавцям доведеться згадати процедуру звільнення від роботи працівників, залучених до виборчого процесу.


Законодавчі підстави для звільнення від роботи в таких випадках містяться в Законі України «Про вибори Президента України» від 05.03.99 р. № 474-XIV (далі — Закон № 474).

Наприкладчлени виборчої комісії згідно з ч. 4 ст. 29 Закону № 474 звільняються від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи — на увесь період повноважень виборчої комісії або на частину цього періоду.

Порядок оплати праці членів окружних і дільничних виборчих комісій з виборів Президента України затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 08.04.2014 р. № 226. Згідно з цим Порядком оплата праці членів виборчих комісій здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених для підготовки і проведення виборів Президента України.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (9)
Наталя
28.02.2019
А оплата за основним місцем роботи здійснюється? А оплата іншому працівнику за виконання обовязків відсутнього працівника? А за який рахунок? Стаття ваша ні про що...
Клавдія Наталя
01.03.2019
ст.40 про оплату, я так розумію, ми зарплату не платимо, лише зберігаємо робоче місце, а виборча комісія оплачує в розмірі, не менше середньої за основним місцем роботи за рахунок Держбюджету
Тетяна Клавдія
21.03.2019
А що ми таким працівникамставимо неявку чи відпустку беззбереження з/п
Злой Бух Наталя
01.03.2019
работникам, которые задействованы на выборах, оплата труда производится по двум принципам:
1- на платной основе
(тогда по основному месту работы зарплаты нет, за ним сохраняется только место)
2- на бесплатной основе
(сохраняется и место работы и средний заработок за все дни участия в выборах.) Потребуйте от работника справку с избиркома, где указано в какие дни он участвовал и на какой основе.
555
28.02.2019
не бачу в ст.29 4-го пункту: Стаття 29. Декларація про доходи кандидата у Президенти України
EVGENIY 555
28.02.2019
Все є, на сайті президента не остання редакція! Переходьте тепер по ссилці!
2301
06.03.2019
А що робити з повідомленням про прийом на роботу в ДФС?треба відправляти на членів ДВК,які отримують зар.плату у день виборів?
Анна 2301
19.03.2019
https://buhgalter.com.ua/articles/trudovi-vidnosini/viborchi-komisiyi-oplata-pratsi-yesv-ta-zvitnist/
Виктория
19.03.2019
А як відображати в персоніфікації дні, коли робітник звілнився від виконання виробничих обов'язків?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі