Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.08.12
1466 0
Друкувати
Обране

ГНСУ: об утверждении Государственного реестра регистраторов расчетных операций

Государственная налоговая служба Украины приказом от 23 августа 2012 г. № 772 утвердила в новой редакции Государственный реестр регистраторов расчетных операций с учетом моделей регистраторов.


Вместе с тем обращаем ваше внимание на то, что приказ Государственной налоговой службы Украины «Об утверждении Государственного реестра регистраторов расчетных операций» от 14 мая 2012 г. № 406 утратил силу.


Ознакомиться с обновленным Государственным реестром регистраторов расчетных операций можно на нашем сайте в разделе «Справочники».


Тризуб.jpg


ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ


НАКАЗ


23.08.2012                                                                         №772

Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій


Відповідно до Положення про Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 року № 1315, та рішення Технічної комісії (протокол від 10.08.2012 р. № 17)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій з урахуванням моделей реєстраторів, внесених відповідними наказами ДПС України та рішеннями Державної комісії з питань електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом при Кабінеті Міністрів України, у новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової служби України від 14.05.2012 р. № 406 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій».

3. Директору Департаменту взаємодії із засобами масової інформації тагромадськістю Семченко О.В. забезпечити оприлюднення наказу у 10-денний строк від дати видання шляхом розміщення на веб-сайті Державної податкової служби України та у друкованих засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови — начальника податкової міліції Головача А. В.

                                   

                                       Голова О. В.                                                                                   Клименко

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі