Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.11.12
1024 0
Друкувати
Обране

Подготовлено Положение о рекламе ценных бумаг на фондовом рынке

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку (далее — НКЦБФР) на своем очередном заседании 20 ноября 2012 года приняла проект решения «Об утверждении Положения о рекламе ценных бумаг на фондовом рынке».
«Сейчас вопрос согласования рекламы инструментов и услуг, предоставляемых компаниями — участниками фондового рынка, является очень актуальным, и мы видим реальную необходимость контроля со стороны государства за такими рекламными сообщениями. К тому же это определено законодательством, в частности Законом Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования законодательства о ценных бумагах», который был принят парламентом летом текущего года и вступает в силу в части согласования регулятором рекламы 1 января 2013 года», — отметил член НКЦБФР Евгений Воропаев.


Так, настоящее Положение определяет требования к рекламе ценных бумаг на фондовом рынке, порядок представления в НКЦБФР проекта рекламы или изменений к рекламе ценных бумаг на фондовом рынке, возобновления распространения рекламы, а также государственный контроль за соблюдением требований настоящего документа.


Вскоре документ будет обнародован на сайте Комиссии для получения комментариев от участников рынка и направлено для согласования профильным ведомствам.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн