Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.10.13
969 0
Друкувати
Обране

Разработан проект формы Отчета о контролируемых операцияхПроект приказа подготовлен в связи с принятием Закона Украины от 04.07.2013 г. № 408-VII «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно трансфертного ценообразования», которым изложена в новой редакции ст. 39 Налогового кодекса Украины (далее — НКУ), обязывающая налогоплательщиков представлять в органы доходов и сборов Отчет о контролируемых операциях (далее — Отчет).


Согласно разработанному Порядку Отчет будет подаваться до 1 мая года, следующего за отчетным, средствами электронной связи в электронной форме с соблюдением требований закона об электронном документообороте и электронной цифровой подписи.


Отчет будет состоять из:

заглавной части (приводятся данные о плательщике налогов, который представляет Отчет);

основной части (приводятся общие сведения об операциях с различными контрагентами, осуществленных в течение отчетного года);

приложения (приводятся сведения о лице или лицах, которые являются сторонами контролируемой операции, и детализированные сведения о контролируемой операции);

информации к приложению.


Важно, что количество приложений в Отчете должно соответствовать количеству контрагентов — сторон контролируемых операций, общая сумма осуществленных операций налогоплательщика с каждым из которых соответствует стоимостному критерию контролируемых операций в соответствии с п.п. 39.2.1.4 НКУ (от 50 млн грн без НДС за год).


Обратите внимание, что теме трансферного ценообразования посвящен тематический номер газеты «Налоги и бухгалтерский учет», 2013, № 69.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн