Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.10.13
848 0
Друкувати
Обране

Как облагаются налогом операции по приобретению у нерезидента услуг транслирования информации?

Миндоходов в письме от 11011/6/99-99-19-03-02-15 рассмотрело вопрос обложения налогом на прибыль и НДС операций по приобретению у нерезидента услуг транслирования информации. В письме объясняется, что эфирное время — промежуток времени, в течение которого согласно лицензии на вещание телерадиоорганизация транслирует (ретранслирует) любую аудиовизуальную информацию.


Налоговики отмечают, что в периоде, в котором признаны доходы от предоставления третьим лицам услуг по организации размещения эфирных материалов (в том числе рекламы) таких лиц, налогоплательщик имеет право на учет расходов, которые формируют себестоимость предоставленных услуг, в том числе стоимость приобретенного эфирного времени, используемого непосредственно в таких операциях.


Также налоговики отметили, что если размещение рекламных материалов осуществляет компания-нерезидент, которая ведет вещание на территории Украины, то выплаты за распространение рекламы, осуществленные предприятием компании-нерезиденту, облагаются НДС во время таких выплат предприятием за собственный счет по ставке 20%.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн