Электронная версия периодического издания не освобождается от НДС

ГУ Міндоходів у м. Києві роз’яснює, що відповідно до ст. 197 Податкового кодексу України звільняються від оподаткування операції з постачання (передплати) періодичних видань друкованих засобів масової інформації. Законом України «Про інформацію» визначено, що інформаційна продукція – це матеріалізований результат інформаційної діяльності, призначений для задоволення потреб суб'єктів інформаційних відносин.


Інформаційною послугою є діяльність з надання інформаційної продукції споживачам з метою задоволення їхніх потреб.


Засоби масової інформації – це засоби, призначені для публічного поширення друкованої або аудіовізуальної інформації.


Згідно Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» під друкованими засобами масової інформації розуміються періодичні і такі, що продовжуються, видання, які виходять під постійною назвою, з періодичністю один і більше номерів протягом року на підставі свідоцтва про державну реєстрацію.


Друкований засіб масової інформації вважається виданим, якщо він підписаний до виходу в світ і видрукований будь-яким тиражем.


Електронна версія періодичного видання не вважається друкованим засобом масової інформації і являє собою окремий електронний засіб масової інформації, операції з розповсюдження якого фактично є інформаційною послугою та підлягають оподаткуванню податком на додану вартість у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.


Аналогічне роз’яснення надано листом Міндоходів України від 07.10.2013 р. № 12633/6/99-99-19-04-02-15. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі