Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.10.13
906 0
Друкувати
Обране

Многоквартирный дом передается с баланса коммунального предприятия на баланс ОСМД: как обложить налогом?

Міндоходів в листі від 27.09.2013 р. № 13548/5/99-99-19-03-02-16 пояснив питання оподаткування операцій із передання багатоквартирних будинків з балансу комунального підприємства на баланс об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі — ОСББ). 



Для підприємств, які передають із балансу основні засоби

Податківці пояснюють, що у разі здійснення операції з безоплатного передання основних засобів іншим особам сума перевищення доходів від такого передання над балансовою вартістю об’єктів основних засобів включається до доходів платника податку, а сума перевищення балансової вартості над доходами від такого передання включається до витрат платника податку.

При цьому дохід від відчуження основних засобів визначається з урахуванням звичайних цін на такі об’єкти.


Для підприємств, які отримують на баланс основні засоби

Доходи ОСББ у вигляді основних засобів, переданих у встановленому порядку з комунальної власності на баланс такого об’єднання, не підлягають оподаткуванню податком на прибуток за умови, що таке об’єднання внесене до Реєстру неприбуткових організацій та установ та використовує це майно для забезпечення потреб основної діяльності.

У разі використання майна з іншою метою такі операції підлягають оподаткуванню відповідно до вимог п. 157.11 Податкового кодексу України.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн