Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.10.13
989 0
Друкувати
Обране

Законодатели предлагают отменить особый «ценнобумажный» налог

В ВРУ зарегистрирован законопроект от 21.10.2013 г. № 3449, которым предлагается внести изменения в Налоговый кодекс Украины (далее — НКУ) относительно усовершенствования режима налогообложения и стимулирования инвестиционных процессов. Проектом предусматривается изъять из НКУ особый налог на операции по отчуждению ценных бумаг и операции с деривативами.


Авторы законопроекта отмечают, что введенный с 01.01.2013 г. особый налог на операции по отчуждению ценных бумаг и операции с деривативами является фактически налогом на право продажи ценной бумаги независимо от финансового результата участников операции. Он однозначно приводит к увеличению затрат инвесторов на осуществление инвестиций в ценные бумаги. Практика его применения в 2013 году доказала лишь его неэффективность как инструмента формирования доходной базы Госбюджета, а также привела к дополнительному налогообложению фактически убыточных операций по продаже инвестиций в ценные бумаги как инвесторов — физических лиц, так и институциональных инвесторов. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн