Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.10.13
1132 0
Друкувати
Обране

Укргосреестр открыл доступ к данным ЕГР

Как сообщили представители Государственной регистрационной службы Украины (Укргосреестр), Министерство юстиции 19 октября открыло большую часть данных Единого государственного реестра физических и юридических лиц. Пользователям сети Интернет предоставлен бесплатный доступ почти ко всем сведениям Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц — предпринимателей.


Теперь дополнительно можно будет получить сведения об учредителях, удаленных подразделениях юридических лиц и много другой информации, что благоприятно повлияет на развитие деловой среды Украины на принципах прозрачности и открытости, как подчеркивают эксперты Укргосреестра.


При этом закрытыми останутся лишь те сведения, которые охраняются законодательством о защите персональных данных.


Укргосреестр уже ввел ряд современных технологий для удобства лиц, которые нуждаются в помощи и консультациях в сфере государственной регистрации: электронная регистрация юридических лиц и физических лиц — предпринимателей, консультации с помощью Skype.


По мнению представителей неправительственных общественных организаций, открытие данных Единого государственного реестра физических и юридических лиц стало еще одним важным шагом по обеспечению прозрачности государственного управления, противодействию коррупции и внедрению новых информационных технологий.  

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн