Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.10.13
756 0
Друкувати
Обране

«Упрощенцы» должны выдавать расчетные документы

ГУ Миндоходов в Тернопольской области напоминает, что плательщики единого налога первой — третьей групп не применяют РРООднако, как отмечают налоговики, даже такие предприниматели обязаны выдать покупателю по его требованию расчетный документ, то есть документ установленной формы и содержания (кассовый чек, товарный чек, расчетная квитанция и т. п.), подтверждающий факт продажи (возврата) товаров, предоставления услуг.


Также налоговики сообщили, что требования к форме и содержанию расчетных документов установлены Порядком регистрации и ведения расчетных книжек и книг учета расчетных операций, утвержденным приказом Миндоходов от 28.08.2013 г. № 417.


В свою очередь отметим, что налоговики, соглашаясь, например, с оформлением товарного чека в произвольной форме, в то же время говорят, что он должен содержать надпись «Товарный чек» и по наполнению соответствовать чеку РРО, т. е. иметь реквизиты фискального чека РРО, за исключением указания в нем фискального номера РРО и надписи «Фискальный чек» (консультация из подкатегории 109.10 Единой базы). Причем конкретный перечень реквизитов товарного чека уточнялся в письме ГНАУ от 27.04.2011 г. № 7966/6/23-7015/515.


Более подробно о том, какие первичные документы нужно требовать от предпринимателей для подтверждения расходов, читайте в газете «Налоги и бухгалтерский учет», 2013, № 83, с. 43. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн