Какую отчетность по ЕСВ подают ФЛП-«упрощенцы», не использующие труд наемных работников?

Спеціалісти Міндоходів у Базі знань відповіли на таке запитання: в який строк і за якою формою подають звіт щодо сум нарахованого ЄСВ ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування без використання праці найманих працівників? Нагадаємо, що форми та строки подання звітності з ЄСВ передбачені наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454.


Так, ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування без використання праці найманих працівників, формують і подають звіт самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік.


Звіт подається за формою відповідно до таблиць 2, 4 додатка 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» до Порядку № 454.


Зверніть увагу: ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе ЄСВ, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи звіт не подають.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі