Інформація по темі "" | Публікації по тегу
24.10.13
1238 0
Друкувати
Обране

Особенности обжалования недоимки по ЕСВ

ГУ Міндоходів у Тернопільській області звертає увагу на те, що скарги на вимоги про сплату недоїмки з єдиного внеску і на рішення про нарахування пені та накладення штрафу з ЄСВ з 1 жовтня цього року розглядають органи доходів і зборів, згідно з порядком, затвердженим наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 452. 

У випадку, коли платник вважає, що орган доходів і зборів неправильно визначив суму недоїмки або прийняв рішення про накладення штрафу та нарахування пені, яке суперечить законодавству про загальнообов’язкове державне соціальне страхування або виходить за межі його компетенції, встановленої законодавством, він має право оскаржити таке рішення у відповідному головному управлінні Міндоходів в Автономній Республіці Крим, області, містах Києві та Севастополі. Це слід зробити протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання скаржником вимоги або рішення територіальних органів доходів і зборів про нарахування пені та накладення штрафу.


Скарга має бути викладена у письмовій формі та надіслана до органу доходів і зборів поштою чи передана особисто або через представника.


Зверніть увагу, що про подання скарги скаржник зобов’язаний одночасно повідомити і територіальний орган доходів і зборів, вимога або рішення якого оскаржується.


Процедура оскарження вимог або рішення про накладення штрафу та нарахування пені дворівнева. Тож якщо головні управління Міндоходів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі надсилають скаржнику рішення про повне або часткове незадоволення його скарги, такий скаржник має право звернутися протягом десяти календарних днів, наступних за днем отримання відповіді, з повторною скаргою до Міністерства доходів і зборів України.


Строки, встановлені для подання первинної та повторної скарг, не вважаються пропущеними, якщо до їх закінчення скарги та інші документи до них передано на пошту.


Також важливо пам’ятати, щоякщо заявник подав позов до суду на вимоги або рішення органів доходів і зборів про нарахування пені та накладення штрафу, то він уже не зможе оскаржити їх згідно із процедурою, установленою Порядком № 452. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі