Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.10.13
755 0
Друкувати
Обране

Законодатели предлагают возместить средства, потраченные на модернизацию РРО

В ВРУ зарегистрирован законопроект от 22.10.2013 г. № 3466, которым предлагается внести изменения в Закон Украины «О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг». Основная идея законопроекта — установить механизм зачисления потраченных субъектами хозяйствования средств на приобретение модемов или РРО в качестве уплаты налоговых обязательств.Величина зачисления будет зависеть от того, когда истекает гарантированный срок эксплуатации модернизированных или новоприобретенных кассовых аппаратов.


Если такой срок истекает по состоянию на 01.01.2013 г. не раньше двух календарных лет, то потраченные средства будут зачисляться субъекту хозяйствования в качестве уплаты действующих налоговых обязательств в полном объеме. Если же срок эксплуатации кассовых аппаратов по состоянию на 01.01.2013 г. истекает менее чем за два календарных года или РРО приобретен впервые, то потраченные средства зачисляются в качестве уплаты действующих налоговых обязательств в объеме 50% от их стоимости.


Зачисление затраченных средств на приобретение модемов или РРО, которые создают контрольную ленту в электронной форме, будет осуществляться на основании документов, подтверждающих их происхождение и стоимость, в порядке и способом, которые определены Кабмином. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн