Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.10.13
1344 0
Друкувати
Обране

Рассчитываете штрафную санкцию? Что применить: НСЛ или ННМДГ?

Миндоходов в письме от 29.07.2013 г. № 7692/6/99-99-10-04-02-15/2667 разъяснило, как применять п. 5 подразд. 1 разд. XX Налогового кодекса Украины (далее — НКУ) при определении размера не облагаемого налогом минимума доходов граждан (далее — ннмдг) для применения штрафных санкций. Напомним, что отмеченным пунктом установлено: если нормы других законов содержат ссылки на ннмдг, то для целей их применения используется сумма в размере 17 гривень, кроме норм административного и уголовного законодательства в части квалификации преступлений или нарушений, для которых сумма ннмдг устанавливается на уровне налоговой социальной льготы, определенной п.п. 169.1.1 НКУ для соответствующего года (в 2013 году — 573,50 грн).


В письме налоговики отмечают, что ннмдг на уровне налоговой социальной льготы применяется в части квалификации преступлений и правонарушений, а не в части определения суммы штрафных санкций за правонарушение или преступление. Что касается размера штрафных санкций, то в этом случае следует применять ннмдг исходя из суммы 17 грн.


Таким образом, при квалификации преступлений или правонарушений необходимо исходить из установленной социальной льготы. А при расчете размера штрафа, предусмотренного КоАП и Уголовным кодексом Украины, — из размера ннмдг, который на сегодня составляет 17 гривень.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн