Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.10.13
740 0
Друкувати
Обране

Как удостоверяются справки об уплате/освобождении от уплаты «утилизационного» налога?

Миндоходов в письме от 25.10.2013 г. № 22250/7/99-99-15-04-01-17 напоминает, что постановлением Кабмина от 18.09.2013 г. № 685 (вступило в силу 21.09.2013 г.) утверждены формы:

— справки об уплате экологического налога за утилизацию снятых с эксплуатации транспортных средств;

— справки об освобождении от уплаты экологического налога за утилизацию снятых с эксплуатации транспортных средств. Указанные справки являются бланками строгой отчетности. Их выдают органы доходов и сборов во время ввоза транспортных средств на таможенную территорию Украины.


В то же время порядок заполнения и выдачи справок Кабмин еще не утвердил. Впрочем, на документах, которые удостоверяют права граждан и юридических лиц, на которых фиксируется факт расходования денежных средств и проведения операций с материальными ценностями, подпись должностного (ответственного) лица скрепляется гербовой печатью таможенного органа. Данная норма содержится в п. 128 Типовой инструкции по делопроизводству в таможенной службе Украины, утвержденной приказом Гостаможслужбы от 03.12.2012 г. № 690.


Поэтому Миндоходов делает следующий вывод: справки об уплате или об освобождении от уплаты налога за утилизацию снятых с эксплуатации транспортных средств должны скрепляться гербовой печатью

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн