Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.11.13
818 0
Друкувати
Обране

Налоговики разрешают рассчитываться наличными за товары стоимостью более 150 тыс. грн в течение нескольких дней частями

У Базі знань податківці відповіли на таке запитання: чи дозволяється здійснювати розрахунки за товари, вартість (ціна) яких перевищує 150 тис. грн, готівкою протягом кількох днів частками, які не перевищують обмеження розрахунків ФО між собою або ФО із СГ? Податківці нагадали, що постановою НБУ від 06.06.2013 р. № 210 встановлено граничну суму розрахунків готівкою:

фізичної особи з підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги) у розмірі 150 тис. грн;

фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, у розмірі 150 тис. грн.


Таким чином, контролери зазначили, що в разі проведення розрахунків протягом кількох днів (відповідно до умов, визначених у договорі між продавцем та покупцем) обмеження сум розрахунків 150 тис. грн стосується кожного окремого дня проведення розрахунків.


Тобто фізособи можуть розраховуватися готівкою з підприємствами чи підприємцями за товари вартістю більше 150 тис. грн протягом декількох днів частинами, які, у свою чергу, не будуть перевищувати 150 тис. грн.


Про те, як ще можна обійти готівкове обмеження в 150 тис. грн, читайте в газеті «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 76. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн